PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235793}

Zaczarowana

Enchanted
6,4 87 087
ocen
6,4 10 1 87087
6,2 11
ocen krytyków
Zaczarowana
powrót do forum filmu Zaczarowana

Kiedy film pojawił się w kinach, nawet nie raczyłam mu poświęcić dłuższej chwili - traumatyczne doświadczenia z aktorskimi produkcjami Disneya zrobiły swoje... Brrr.
Ostatnio mój Pan Ojciec przytachał do domu wersję DVD - naprawdę, byłam mile rozczarowana :D Kto by przypuszczał, że najlepszą parodię Disneya zrobi... Disney?

Jedyne, co mnie gryzło, to ten szybki couple crossing (ot, co tam pięcioletnie chodzenie ze sobą, co tam przysięgi, co tam o włos od ślubu/zaręczyn! Takie tam pstroszki, kto by się tym serio przejmował...) i śmierć Macochy (takie... mało efektowne to było. I za szybkie. Co, ciężki-jak-o-matko-ty-moja! jaszczur konstrukcji drapacza chmur nie wzrusza, ale wystarczył Wiewiór i wszystko się wali? Dajcie spokój...).

Ogólnie, dobrze się bawiłam - animowany początek, humor, odrealniona księżniczka. W sam raz na lato :D

Pozdrowienia i niech kisiel jabłkowy będzie z Wami ^^

ocenił(a) film na 7
Kazik_chan

Ja mam znów tak, że stwierdzam że ta produkcja w ogóle mnie nie zaskoczyła. Miąłem ochotę "Zaczarowaną" obejrzeć bo wydawało mi się że pomysł na film jest oryginalny, ciekawy itd. i w moim odczuciu właśnie taki było. Tyle tylko że na początku, a czym bliżej do końca tym mniej mnie to co na ekranie ciekawiło, by na samym końcu...no właśnie, co było na samym końcu??...jak się to skończyło???....już zapomniałem i czytając powyższy komentarz próbowałem sobie przypomnieć jak umarła Macocha...Ale w sumie to mało ważne bo i tak film oceniam na dobry...podoba mi się bardzo pomysł zderzenia ze sobą idealistycznego, naiwne i infantylnego świata z światem bez złudzeń w którym ludzie przeważnie związki traktują jak "zadania matematyczne" - bez uczuciowo, realistycznie, niczym suchą kalkulacje. Oczywiście Disney to Disney, więc z bajki przeszedł w rzeczywistość by w końcu znów wrócić do bajki. W końcu wszystko się dobrze skończyło - nawet kobieta w pewnym sensie odrzucona, zdradzona po pięcioletnim związku jest szczęśliwa:)...Podsumowując oglądało się miło...a co by się stało jak wszytko skończyło by się jednak gdzieś pośrodku albo źle...}:-]...Może mi by się bardziej to wtedy podobało...ale jak zawsze chciałbym za dużo:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones