PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235793}

Zaczarowana

Enchanted
6,4 87 087
ocen
6,4 10 1 87087
6,2 11
ocen krytyków
Zaczarowana
powrót do forum filmu Zaczarowana

Nawet.

ocenił(a) film na 7

Tak żeby sprawdzić poziom tych nowszych 'disneyowskich' bajek/filmów - obejrzałam i
muszę stwierdzić, że film zachował ten magiczny klimat, za jaki kocham Disneya (w
przeciwieństwie do innych współczesnych produkcji..) :3 Jeśli ktoś tęskni za starymi,
dobrymi disneyowskimi bajkami, polecam ;]

ocenił(a) film na 9
Raksha

Faktycznie, bardzo fajna produkcja, prawdziwie Disneyowska : )
Bardzo podobała mi się gra aktorska, szczególnie Amy Adams, i świetna charakteryzacja Susan Sarandon! Gdybym nie wiedziała, że to ona, z pewnością długo musiałabym się zastanawiać, kto to jest ; ) również polecam.

buszasz

Mnie również się spodobała. Niby film tandetny, ale ma w sobie tą odrobinę magii. Film polecam wszystkim zakochanym Dziewczynom :)

Raksha

mi też się strasznie podobał
byłam na tym w kinie ;)

ocenił(a) film na 6
diana303

Też byłam na tym w kinie w podstawówce, i sama się zastanawiałam jak na tym wylądowałam, gdyż do niedzieli uważałam ten film za totalną dziecinadę. Ale macie rację, film zachował tą magię, a tej tak strasznie brakuje obecnym "przedstawicielom" Disney'a, gdyż te filmy opowiadają coraz to głupsze historie. Ah, miło się oglądało, z takim uśmieszkiem : >

ocenił(a) film na 7
Raksha

Miły film :) W sam raz na leniwy świąteczny wieczór. Ah, tęsknię do starego Disneya!

ocenił(a) film na 7
Raksha

Zgadzam się z autorem. Naprawdę "Zaczarowana" ma magiczny klimat Disney'a pomimo zupełnie innego przedstawienia bajki. Mnie się bardzo podobała i polecam wszystkim!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones