PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235793}

Zaczarowana

Enchanted
6,4 87 087
ocen
6,4 10 1 87087
6,2 11
ocen krytyków
Zaczarowana
powrót do forum filmu Zaczarowana

Nie posiada może świetnej fabuły, rozwoju akcji, ale ma swój klimat, czar, no i ta muzyka... Świetna bajka, zwłaszcza dla marzycieli.

ocenił(a) film na 8
Katja999

Zgadzam się w 100%. Cieszę się, że poddałam się magii tego filmu, bo dzięki niemu następny dzień nabrał kolorów=) Podobno wraz z wiekiem wyrasta się z bajek. Składam zażalenie! Nie chcę wyrosnąć z Zaczarowanej!

e_jastrzab

E tam, jakie wyrasta. Mam 22 lata i ryczę na Królu lwie:D I takie bajeczki zawsze chętnie obejrzę;)

ocenił(a) film na 8
Katja999

zgadzam się
Kto nie rozumie takich filmów jest jełopem i moherem

giovanni50

http://www.troll.me/images/futurama-fry/not-sure-if-troll-or-just-stupid.jpg
Pardon, ale takiej gadki po prostu nie zostawię. Co do samego filmu - nie wiem, czy ja jestem za stara czy co, ale jakoś średnio mi podchodzi, delikatnie mówiąc. Dziwne, są przecież bajki, z których nie wyrosłam i zapewne nigdy nie wyrosnę, bajki w adaptacji Disneya, by nie było...

ocenił(a) film na 8
MofD21

Bądz pozdrowiona

Katja999

Naiwny i słodki- odpowiednie słowa, ale było bardzo przyjemnie obejrzec taką bajeczkę:)

ocenił(a) film na 7
Katja999

To prawda. Film ma swój niezaprzeczalny urok. Uległem mu z wielką przyjemnością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones