PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235793}

Zaczarowana

Enchanted
6,4 87 092
oceny
6,4 10 1 87092
6,2 11
ocen krytyków
Zaczarowana
powrót do forum filmu Zaczarowana

I tyle nic nowego, właśnie pomysł oklepany przez kolejne części gości tu mnie już nie bawi. wychodzenie z kanału to przecież czyste rżnięcie z gości i pare innych motywów. Ale cóż.. Mnie to rozbawiło, bo pomyślałem, że za nią żółwie ninja wyjdą. I wogóle po co trafia bohater znowu do NY skoro tam Will Smith robi czystki z zombie do 2012 roku :D Heheh polecam film dzieciom. To taki z tych podrzędnych co to od razu disney wydaje na VHS COś ala inspector gagdet 2:D

Redgard

Czujesz się pewnie tak bardzo dorosły, kiedy piszesz, że film tylko dla dzieci? Ja mam własne dzieci i bajka mi się spodobała, lekka, odprężająca i przyjemna.

ocenił(a) film na 4
pirania

Szkoda, że masz problemy z czytaniem, albo jesteś sfrustrowana i musisz sobie popisać.Nie wiem. Przeczytałem swój post jeszcze raz. Nie widzę, napisu: "Film tylko dla dzieci", nie widzę także zdania które mówi, że nie dla dorosłych. Albo Ci się popierzpyło i nie do tego tematu napisałaś? Czy może jesteś juz 16-letnią matką?? Nie wiem, nie interesują mnie twoje problemy, ale nie musisz ich wyładowywać tutaj, naprawdę. A nie trzeba być specjalnie inteligentym , żeby wiedzieć, że bajki dla dzieci (szczególnie disneya) z reguły także podobają się starszym.

"bajka mi się spodobała, lekka, odprężająca i przyjemna." - no trudno, żeby było na odwrót.
A i tak patrząc na twój post czuję się jakoś mądrzejszy i chyba doroślejszy umysłowo. Dzięki Tobie lepiej się poczułem.

Redgard

Chłopie, czy to ty przypadkiem nie masz jakichś problemów, frustracji, lęków? Może chcesz o tym pogadać? Jakieś kompleksy, koledzy cię w szkole przezywali? Bo tylko tak jestem w stanie zrozumieć twoją nędzną odpowiedź na normalną, bezstronną opinię. Żal mi ciebie, czyli takich ludzi, którzy uwielbiają się wyżywać na innych i cieszyć się z ich upokarzania, ach i jeszcze czuć wyższosć nad światem. "czuję się jakoś mądrzejszy i chyba doroślejszy umysłowo. Dzięki Tobie lepiej się poczułem" Aha, więc ty rzeczywiście masz jakieś kompleksy, skoro uważałeś, że jesteś mało dorosły umysłowo i mało mądry. Musze przyznać, że przynajmniej wtedy, raz w życiu, miałeś rację. Poza tym, gdybyś to ty miał przeciętny poziom inteligencji, to jak większość ludzi na tym świecie domyśliłbyś się, że mówiąc: "spodoba się dzieciom" znaczy "jest dla dzieci". No cóż, przykro mi, ale niektórzy mają ten irolar inteligencji poniżej przeciętnego. Ale może kiedyś uda ci się jego wskaźnik nieco podwyższyć, szczerze życzę powodzenia. A tak btw (chociaż wątpię, żebyś wiedział, co to znaczy), każdy może mieć WŁASNĄ opinię na jakiś temat i nie trzeba tej osoby krytykować, przynajmniej taką zasadę uznają ludzie dobrze wychowani i w miarę kulturalni.
No cóż, mnie się film bardzo podobał i nie sądzę, żeby ktoś specjalnie kopiował jakieś wąkti z Goście goście. Zgadzam się z szanowną piranią, bajka była lekka, odprężająca i przyjemna, pozdrawiam ją, a tobie, kimkolwiek jesteś życzę powodzenia w panowaniu nad sobą.

ocenił(a) film na 4
ola_haliniak

Narazie prezentujesz swój niski poziom, obrażając. Wiem, że chcesz mieć swoje pięć minut i musisz się wtrącić w rozmowę. Smutny jest analfabetyzm i problemy z myśleniem w polsce.


"na tym świecie domyśliłbyś się, że mówiąc: "spodoba się dzieciom" znaczy "jest dla dzieci". " - nie wiem skąd to wzięłaś, doprawdy nie musisz swojego wymyślonego świata wmawiać innym, chcesz to w nim żyj. Ja napisałem "polecam dzieciom" i jeśli wg. Ciebie to to samo co "tylko dla dzieci" to pozostaje tylko współczuć. Nie będę z wami dyskutował, jeśli macie tak poważne problemy z czytaniem, zapraszam na jakiś kurs czytania albo co, bo przez brak tej umiejętności piszecie pod wpływem nie wiadomej agresjii i kupy jadu.

""czuję się jakoś mądrzejszy i chyba doroślejszy umysłowo. Dzięki Tobie lepiej się poczułem" - to ironia, na wikipedii znajdziesz co znaczy to słowo.

"A tak btw (chociaż wątpię, żebyś wiedział, co to znaczy), każdy może mieć WŁASNĄ opinię na jakiś temat i nie trzeba tej osoby krytykować, przynajmniej taką zasadę uznają ludzie dobrze wychowani i w miarę kulturalni. " -
brawo, naprawdę?? to napisz to tej osobie która w tak miły sposób odpowiedziała na mój temat.

Redgard

panie Redgard gdybyś poczytał słownik synonimów może byś wiedział ze spodoba sie dzieciom oznacza prawie to samo co polecam dzieciom ale tak to juz jest gdy słownik sluzy za podpalke do pieca

ocenił(a) film na 4
furia_

widzę Furia że masz problemy z czytaniem. Hahaha Dziwne, że dziewczyny młode mają z tym problem. To jest śmieszne nawet, nie wnikam co robicie na lekcjach zamiast sie uczyć. Alee może pomogę, bo jednak postęp anaflabetymzu jest przykry.

to jest odpowiedź na mój post "Czujesz się pewnie tak bardzo dorosły, kiedy piszesz, że film tylko dla dzieci?"

a teraz uruchom mózg, jeśli masz, naprawdę włącz w nim ON i odpowiedz mi, GDZIE napisałem, że film jest "tylko dla dzieci", pytam się gdzie? ???

I teraz przypieprzasz się " poczytał słownik synonimów może byś wiedział ze spodoba sie dzieciom oznacza prawie to samo"

- no kurwa, co za tępota jakaś postępowa w tym kraju. a czy ja neguje że to nie to samo??? POKAŻ mi tekst gdzie mówię, że to nie to samo?? I zamiast się wpieprzać weź się ZASTANÓW, to nie znaczy zapal fajka z koleżanka, tylko rusz głową. Napisałem post, że film gorąco polecam dzieciom, a potem jakaś wariatka przypieprza się, że napisałem, czy czuje się mądry, że piszę "film tylko dla dzieci" jakby miała jakiś problem.
A potem Halina jak dla mnie największy pokaz analfabetymzu pisze "spodoba się dzieciom" znaczy "jest dla dzieci", chociaż żadna z tych fraz wyżej się nie pojawia, nigdzie, a ona to jeszcze niby-cytuje w cudzysłowie, tylko nie wiadomo skąd.
Pytanie skąd sobie to wymyśliła??

A swoją drogą ty jeszcze dopisujesz "spodoba sie dzieciom oznacza prawie to samo co polecam dzieciom" jak używasz zamiennie słów POLECAM i SPODOBA SIĘ to wybacz, ale niezłą masz srakę w głowie. A słownik synonimów nie ma czegoś takiego i oprócz znania tej skomplikowanej nazwy zajrzyj tam czasem. I wogóle po co to porównanie, skoro nic o tym nie pisałem. W jakimś innym świecie żyjecie i wymyślacie sobie słowa o których nikt nie pisał, a potem jeszcze sobie je porównujecie. Hahaha żałosneee. Radze, nauczyć się czytać ze zrozumieniem i przeanalizowć wszystko nim pojawi się, tu kolejny debilny post, który będzie zamierzał interpretować interpretacje mojego postu i cytować, znaczy wymyślać nowe słowa, które się nie pojawiają w moim poście:D:D Buahaha

ocenił(a) film na 7
Redgard

ale chamski i arogancki komentarz ja nie moge, to chyba ty masz jakieś problemy nie ta osoba do której sie zwracasz :| to tak na marginesie nie chciałam nic innego wnieść tym komentarzem do dyskusji...

__Magda__

Magda masz problemy też???
Dziwne, że wciskacie Redgardowi tekst, których nie pisał i jescze bezczelnie ola piszę cytat w cudzysłowiu. Ciekawe skąd to wzieła. koleżanka widzę, w życiu nie korzystała ze słownika synonimów, tylko usłyszała o nim chyba na przerwie jak dwóch uczniów rozmawiało. Macie niesamowite problemy z czytaniem. Przeczytajcie jeszcze raz wszystkoXD LOL

coś w stylu

Redgard - to jest czarne
Pirania pewnie czujesz się mądry, że piszesz, że zielone
Redgard - odpowiada
Ola - szkoda mi ciebie jeśli piszesz, że zielone i nie widzisz różnicy między różowym a fioletowym.
Redgard - kiedy ja pisałem, że to czarne.
Furia - weź książke od plastyki tam piszę, że różowy to tak naprawdę filetowy i nie wiem czemu się kłócisz, że zielony.
Magda - ale chamski, napisał w pierwszym poście, nie widzi różńicy między różowym a zielonym.

Haha

PS> Film mi się nie podobał. Za dużo kopi z kate i leopold i gości w ameryce. Szczególnie wychodzenie z kanałów prawie takie samo i parę innych rzeczy.

tina_13

"Redgard - to jest czarne
Pirania pewnie czujesz się mądry, że piszesz, że zielone
Redgard - odpowiada
Ola - szkoda mi ciebie jeśli piszesz, że zielone i nie widzisz różnicy między różowym a fioletowym.
Redgard - kiedy ja pisałem, że to czarne.
Furia - weź książke od plastyki tam piszę, że różowy to tak naprawdę filetowy i nie wiem czemu się kłócisz, że zielony.
Magda - ale chamski, napisał w pierwszym poście, nie widzi różńicy między różowym a zielonym.
"

LOL :D:D:D:D:D:D:D Padłem

Ale Tak to właśnie wygląda:D Śmiałem się długo jak zobaczyłem jak ktoś tłumaczy, że "spodoba" się, to zamienne "polecam" :D
"jako sprzedawca ten samochód będzie się panu polecał, zresztą wiele osóbu go spodoba" LoL Hahahaha A już ubrechtałem się po Redgard ani razu tego nie napisał:D:D Widzę tylko " film polecam dzieciom" a reszta widzę sobie dorabia jakąś zajebistą ideologię do faktu. Żallllll

Nie dziwie się Redgardowi, że sie wkurza skoro zabrał się za rozmowę z takimi nierozgarniętymi ludźmi:D Widocznie ten film takich w większości przyciąga XD

Filmu nie widziałem. Nie chce widzieć:D

tina_13

Nie wiesz o tym, moja droga, że doskonale znając słownik synonimów, można też pewne stwierdzenia cytować? A że się pisze cytat to chyba jasne, że umieszcza się w cudzysłoWIE, nie uczyli cię o tym w szkole? To nie ja jestem złośnicą kłócącą się bez powodu, tylko odpowiadam na chamską i obraźliwą wypowiedź szanownego Redgara. I nic nie wymyślam, po prostu INTERPRETUJĘ, bo akurat to zdanie, które poruszyłam, łatwo było wytłumaczyć i nie trzeba było wielkiej wyobraźnie. I przy okazji, TO JA OBRAŻAM? Lepiej przeczytaj sobie jeszcze raz swój komentarz i się zastanów..... Aha, a ironia wiem co to jest, gdyż sama jej użyłam, więc chyba ktoś inny tutaj powinien zajrzeć do Wikipedii.

ocenił(a) film na 4
ola_haliniak

" "spodoba się dzieciom" znaczy "jest dla dzieci" " to z Twojego pierwszego postu tutaj. Pokaż mi proszę jakiś post wyżej w którym znajduje się fraza w cudzysłowie "jest dla dzieci" albo "spodoba się dzieciom" bo ja jakoś nie widzę. Możesz mi pokazać post Redgarda albo pirani w którym pojawia się któraś z tych?? Czy poprostu zabrałaś głos i sama w głowie sobie wymyśliłaś jakąś teorię i rozmowę??? Skąd wziełaś oba stwierdzenia i zasadziłaś je w cudzysłowia??



Widzę natomiast piranie, która inteligentnie słowa "polecam film dzieciom" zrozumiała jako "tylko dla dzieci" i się o to zaczęła rzucać. HEhehe

Redgard

O ludzie. Spodoba się dzieciom znaczy nie spodoba się dorosłym. Spodoba się dzieciom = polecam dzieciom = odradzam dorosłym. Polecam dzieciom = jest dla dzieci, to chyba nie jest takie trudne!! A i przepraszam za pomyłkę i za przejęzyczenie pisząc w cudzysłowie słowa, których nie wypowiedziałeś, drogi nieomylny człowieku. Myślę, że najlepiej będzie skończyć ten temat, bo przestaje mieć to jakikolwiek sens.

I pozdrawiam tych, którzy popierali moje komentarze :*

ocenił(a) film na 6
Redgard

Ja bym powiedziała, że więcej ma z "Kate i Leopold". Ale, do rzeczy, schematycznosć by tak nie raziła, gdyby był cały animowany. Pierwsze dziesięć minut było b. disneyowskie, a potem przyszło rozczarowanie.

noorey

mozna zobaczyc,taki lightowy filmik nic specjalnego ....ale dzieciom napewno sie spodoba.Mnie rozwaliła scena gdy wiewióra udawała sługe i księczniczke ;-) pozdrawiam ( ale ten film ma note ;o )

Redgard

Oh, jaka dyskusja (hm, może raczej wzajemne obrażanie?) tu rozgorzała!
Zgadzam się, że w film nie był bardzo oryginalny, ale przyjemnie się go oglądało. Jest skierowany do dzieci, więc dzieciom się go poleca :) Ale myślę, że starsze rodzeństwo czy rodzice nie będą niezadowoleni, jeżeli wybiorą się z maluchami na ten film.
Ogólnie rzecz biorąc film był ciekawie zrealizowany i momentami nawet śmieszny.
Oceniłam go 7/10 -uważam, że to trochę za dobra ocena, ale ten książę z pięścią przy ustach... :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones