PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235793}

Zaczarowana

Enchanted
6,4 87 087
ocen
6,4 10 1 87087
6,2 11
ocen krytyków
Zaczarowana
powrót do forum filmu Zaczarowana

Ja mam takie pytanie: kogo byście widzieli na miejscu Amy Adams, jakby ona nie mogłaby zagrać postaci Giseli? Ja widzę na tym miejscu tylko jedną i jedyną aktorkę: Anne Hathaway. Jestem ciekawa waszych propozycji.

ocenił(a) film na 9
paula308

Anne Hathaway? Hmm.. lubię ją ale czy tu by pasowała? Ja bym obstawiał za Kate Winslet ;) Ma przyjemny uśmiech, nie jest zbyt stara, ani też za mloda. Jakieś inne propozycje?

ocenił(a) film na 10
Sparkling1986

mnie sie wydaje że Kate jest zbyt postawna i dobrze zbudowana do tej roli:) jakaś drobna aktorka np Reese Witherspoon i też ładnie śpiewa :)

ocenił(a) film na 9
Sparkling1986

No Anne Hathaway pasowałaby doskonale (:

ocenił(a) film na 8
Sparkling1986

Isla Fisher moim zdaniem ona fajna dupa i calkiem mloda

paula308

Kate raczej kojarzy mi się z innymi rolami. :) Zgadzam się z Anne Hathaway.

ocenił(a) film na 8
paula308

Jak tak na nią patrzyłam to przyszła mi do głowy Nikole Kidman a w polskiej wersji Magda Walach wydaje mi się że mają podobną urodę

ocenił(a) film na 7
paula308

Moje pierwsze skojarzenie Reese Witherspoon. Może jeszcze Rachel McAdams(ale raczej ze względu na to, że kojarzę ją z rolami komediowymi).

paula308

jak najbardziej Brittany Snow :)) pasuje idealanie, typowa słodka aktoreczka. można by rzec... bajkowa :D

paula308

Hathaway oczywiście ze pasowałaby ale może by tak z innego bieguna Hillary Duff:P

ocenił(a) film na 10
paula308

Jak Dla Mnie To Hilary Duff ;] <za krótki> ....... <za krótki>
Pzdr ;)

ocenił(a) film na 6
paula308

Nie wiem czemu ale też pomyślałam o Nicole Kidman- to było moje pierwsze skojarzenie. Ewentualnie mogę sobie jeszcze wyobrazić w tej roli Anne Hathaway :)Ale inne aktorki jakoś mi nie pasują.

sloonce

moje pierwsze skojarzenie to kristin chenoweth.jest świetna w takich rolach jak gisellle-słodkich i miłych całemu światu 'księżniczek"(Galinda-Wicked).

willowbroadway

Anne Heathaway - w Ella enchanted grała i na pewno nie zgodziła by się zagrać w filmie o naazwie Enchanted. Ja jednak jej tu nawet nie widzę
Rachel McAdam - nie pomyślałam o niej ale uwielbiam ją i strasznie młodo wygląda. Była by świetna
Hilary Duff- Chętnie bym ją zobaczyła w każdym filmie bo to moja ulubiona gwiazdka ale co za dużo to nie zdrowo. W cinderella juz zagrała i wystarczy
Reese Witherspoon- Moja ulubiona aktorka ale nie wyobrażam sobie jej, chociaż chętnie bym ją zobaczyła tutaj
Brittany Snow- o tak ona jest tak cukierkowata. Ale trochę za młoda do partnerowania z głównym bohaterem. Trchę razi mnie jej blizna na czole. co jej się stało ?
Tej Kristin nie znam to się nie wypowiem. Według mnie wybrali swietną aktorkę.

paula308

Amy pasuje mi tu idealnie, więc nei chciałabym, aby ktoś inny zagrał Giselle.
Gdybym już musiała wybrać, to na pewno nie Anne Hathaway, lubię ją, ale nei psuje do tego.
Może troche Natalie Portman, choć nie wiem czy zagrałaby dobrze ;)
Może jakaś gwiazdka ze "stajni" Disneya?

Skarlet16

I przepraszam za błędy, to z pośpiechu

Skarlet16

Też by mogła być
^.^ Selena Gomez,albo Demi Lovato,choć bardziej widziałabym tu Selenę.

ocenił(a) film na 8
Jeef

Kyrie elejson. Przeciez ta Selena i Demi to dzieci jeszcze. A Giselle jest przed 30... Nieźle dowaliłaś :) to ja bym proponowała w roli Giselle Abigail Breslin.
pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 7
Jeef

tiaa genialnie by to wyglądało- szesnastoletnia dziewuszka i facet po 30 z kilkuletnią córką.

ocenił(a) film na 7
paula308

ja bym w tej roli widziala Julię Roberts - to była moja pierwsza myśl, chyba pod wpłwem wspomnień jej najlepszych czasów i świetnych komedii. Natomianst jeśli nie ona to Reese Witherspoon - świetna aktorka, a jej uroda pasuje do takiej słodkiej postaci :)

paula308

a co myślicie o Scarlett Johansson? mysle, ze pasuje.

ocenił(a) film na 8
LadyTramp41

Scarlett...?zbyt masywna:p wyobrazasz ją sobie podskakującą i spiewającą słodkie piosenki? Hmm...Reese nawet troche pasuje,ale Amy najlepsza:)

Aleera_2

A może Reese Witherspoon ? Świetnie gra,ma talent,odrobina charakteryzacji,by zrobiono z niej trochę młodszą i będzie okey ;-]

ocenił(a) film na 10
paula308

Jenniffer Aniston :) Ale Amy cudownie zagrała Giselle :) Albo piosenki z tego filmu są po prostu przepiękne :*
Szczególnie Zosi Nowakowskiej i Werbera :)

paula308

Alexis Bledel. młodsza trochę jest, ale tak samo naruralna i pełna wdzięku ;)

ocenił(a) film na 8
luza

Moim zdaniem pasowałaby też rose mcgowan...oczywiscie gdy ma rude włosy:)a polska to może...Iza miko

paula308

Kate Winslet - uwielbiam ją ale tu by nie pasowała. Ale Anne Hatchaway jak najbardziej

ocenił(a) film na 8
EM_DE_KE_AS

Ja sądzę, że pasowałaby tutaj Kirsten Dunst :)
Kate Winslet ze swoim doświadczeniem pewnie też zagrałaby dobrze, ale jeśli chodzi o słodki uśmiech i urodę Giselle - najbardziej pasuje tu Kirsten ;)

ocenił(a) film na 9
juanitta

a co powiecie na Zooey Deschanel? Uśmiech, oczy... idealna :)

Sparkling1986

Ktokolwiek byle nie Adams... irytowała mnie przez cały film. Jest jakaś
nieświeża. Ja bym tu widziała Emmy Rossum. Jest taka słodka, młoda w sam
raz na księżniczkę.

ocenił(a) film na 8
Maslana2203

"w sam raz na księżniczkę"

Czyli nie pasuje do roli Giselle bo Giselle ani przez sekund w tym filmie nie jest księżniczką. A poza ta Rossum to jakaś szmira a nie aktorka w porównaniu do Amy. W ogóle ten temat jest trochę denny - ten film bez Amy byłby kaszaną.

ocenił(a) film na 9
paula308

Amy jest niezastąpiona, więc nie ma o czym mówić ;D

ocenił(a) film na 7
paula308

Gdyby grała ta z wielkim nosem i wielką końską szczeną to bym nie oglądał.
Brrrrrrr. A raczej prrrrrr..... Wio.

ocenił(a) film na 10
paula308

Tylko Amy mi tu pasuje. Ale jak by już miał być ktoś inny to Reese :D

ocenił(a) film na 8
Ama97

Wyłącznie AMY ADAMS.
Jej talent, urok, poczucie humoru, takt i gracja są nie do zastąpienia.

ocenił(a) film na 10
AutorAutor

Amy Adams to moja ulubiona aktorka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones