PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453515}

Zaczarowane baletki

Ballet Shoes
6,7 8 795
ocen
6,7 10 1 8795
Zaczarowane baletki
powrót do forum filmu Zaczarowane baletki

Obym się mylił i film puszczą z lektorem, bo dubbingu polskiego chyba nie strawię. Nie sądziłem, że tak szybko puszczą Baletki u Nas :D.

ocenił(a) film na 8
ARM_y

Ach, film będzie o 8:15 rano :)

<za króóóóóótki>

ARM_y

Dubbing polski jest dobry ale w filmach kinowych, potem jak puszczają w tele często zmieniają dubbing i wtedy jest do bani.
Ja też nie byłam przygotowana na takie szybkie puszczenie u nas, ale cieszę się bo choć dzieciństwo już dawno przeminęło to do teraz podkradam ksiązkę ZB siostrzenicy, ciekawe czy film będzie się bardzo różnił. Jestem rozczarowana tylko wyborem Pietrowny, bo w książce było dokładnie opisane, że była chuda i kanciasta, a aktorka jest puszysta.

karmelia

Rozczarowałam się trochę, pomineli ważniejsze wątki z książki a wstawili mniej ważne i wyszło trochę cukierkowo, wiem, że to książka dla dzieci, ale mogli to zrobić troszkę inaczej, gdyby był to film do kin byłaby klapa.

karmelia

#@$&^ !!! Jak mogłam to przegapić?! Nie wiecie czy TVP1 będzie powtarzać ten film w najbliższym czasie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones