PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006049}

Zadra

5,5 2 135
ocen
5,5 10 1 2135
5,6 17
ocen krytyków
Zadra
powrót do forum filmu Zadra

Zwiastun dla mnie sztosowy - kolorystyka, muzyka. Twarze też są bardzo ciekawe. Czekam z nadzieją, że to będzie przynajmniej ok.

ocenił(a) film na 8
dk2012

zwiastun bardzo zachęcający do obejrzenia filmu

Betty_Lou

film bardzo ok, jestem po premierze na festiwalu

Betty_Lou

faktycznie - mnie zachecil i udalo sie dotrzec do kina

dk2012

Zapowiada się nawet ciekawie. Fajny klimat, lubię takie :)

dk2012

Myślę, że film będzie powiewem świeżości, wreszcie film o czymś a nie kolejna komedia romantyczna.

kondziu_b

Mnie cieszyło ogromnie sportretowanie mlodego pokolenia zetek i ich problemow, ich punktu widzenia.

ocenił(a) film na 9
dk2012

Interesujący zwiastun, bardzo dobra obsada i unikalna tematyka, film zapowiada się ok :)

dk2012

byłe na festiwalu - film dobry i faktycznie dla mlodych doroslych

dk2012

Wybieram się. Zapowiada się nawet fajnie. Zabiorę ze sobą młodszą (18 letnią) siostrę, ona bardzo lubi takie klimaty ;)

ocenił(a) film na 9
dk2012

Dobra obsada, ciekawy scenariusz i świetne utwory. Myślę, że to film nie tylko dla młodych odbiorców.

dk2012

Widziałam już w kinie i fabuła była dość ciekawa. Lubię filmy w których jest dużo muzyki i ten właśnie z tego względu przypadł mi do gustu.

dk2012

Fabuła do mnie przemówiła. Zwyczajna, młoda dziewczyna z blokowiska z masą kompleksów postanawia postawić na siebie i swoją przyszłość. Chce zaistnieć w świecie rapu, który rządzi się swoimi prawami. Brakowało mi takiego filmu.

dk2012

Spoko film. Mają dobre rapsy, ładne laski. Fabuła też w miarę :D

dk2012

Może ja trochę za stara, ale ogólnie dobrze się oglądało. Postacie były dopracowane, chociaż mogli rozwinąć bardziej kilka wątków. Generalnie nie żałuję, że wybrałam ten film.

dk2012

Widziałam i potwierdzam, zapowiadał się spoko i wyszedł spoko :D Fabularnie też w miarę ok, ogólnie na plus. Muzyka super!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones