PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006049}

Zadra

5,5 2 204
oceny
5,5 10 1 2204
5,6 17
ocen krytyków
Zadra
powrót do forum filmu Zadra

Wreszcie jakiś film, k†óry nie pkazuje totalnie szarej, przeszarzonej wręcz rzeczywistości - jak te wszystkie Galerianki i inne. Tu jest ciekawy temat, ale też intteresująco zapowiada się obraz.

malina_pietrzak_pepper

Chętnie zobaczę go w kinie. Widziałam zwiastun ostatnio przed pokazem innego filmu. Zaciekawił mnie nietypową tematyką i właśnie kolorami.

Izazaza

Robi wrazenie, polecam w godiznach wieczornych lub przy paskudnej pogodzie, zeby jeszcze mocniej zanurzyć sie w fotel

malina_pietrzak_pepper

Tematyka fajna, taka inna, nietypowa. Pójdę do kina, bo jestem ciekawy Zadry, na ten moment zapowiada się dobrze.

kondziu_b

i jest dobrze, polecam

malina_pietrzak_pepper

jezu to prawda, tez mam juz dosyc tych szarych, smutnych polskich filmow, miła odmiana

malina_pietrzak_pepper

Dokładnie. Szara rzeczywistość potrafi nieźle przytłoczyć człowieka. Zadra może być super rozwiązaniem na weekend. Zabieram siorkę i idziemy :D

kingaboreq

Śmiem twierdzić, że jak pojawi się na jakimś streamie na netflix, hbo, canal plus... to odświeżę go sobie w domowym zaciszu

ocenił(a) film na 8
malina_pietrzak_pepper

Zadra z szarego blokowiska ale ma tyle kolorów i bije od niej blask - nadzieja na lepsze dni. Bardzo pozytywny odbieram ten film.

ocenił(a) film na 8
malina_pietrzak_pepper

Wreszcie film o młodej dziewczynie, która ma swoje marzenia i chce je zrealizować. Film inny, ciekawy i ze świetną obsadą. Oglądało się bardzo przyjemnie, również piosenki z filmu wpadły mi w ucho.

malina_pietrzak_pepper

Zadziornie :D Film jest na prawdę ekstra. Oglądało się super

malina_pietrzak_pepper

Fajny film, chociaż skierowany bardziej do nastoletniej publiczności to może zainteresować też nieco starszych widzów. Jest to film, który uczy na swój sposób. Fabuła podobała mi się ze względu na muzykę, która wpada w ucho oraz ciekawe przesłanie.

malina_pietrzak_pepper

Bardzo spoko film. Nie jest to hit roku polskiego kina, ale z pewnością ma świeżą, ciekawą fabułę i fajną muzykę. Na spędzenie czasu miło ze znajomymi w kinie jak najbardziej się nadaje.

malina_pietrzak_pepper

No nie wyszło to źle, rapsy nawet na poziomie. Historia Sandry jest dość ciekawa i wciągająca.

malina_pietrzak_pepper

Uwaga widziałam i potwierdzam, nie ma wstydu. Muzyka fajna, fabuła wciąga, a kolory przyciągają wzrok.

malina_pietrzak_pepper

Film z dużym potencjałem. Rap na spoko poziomie. Fabuła może nie mistrzostwo ale całkiem ciekawa.

malina_pietrzak_pepper

Co się tak ludzie czepiają tych "Galerianek" to naprawdę nie wiem. Są wcale niezłym filmem o patologii - czyli raczej z innej kategorii niż ten, zdaje się traktujący o walce o spełnienie marzeń.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones