PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10468}
7,1 12 900
ocen
7,1 10 1 12900
7,2 10
ocen krytyków
Zagadka nieśmiertelności
powrót do forum filmu Zagadka nieśmiertelności

jakiś taki dziwny, ani to horror ani dramat, ani nic. Dopiero po godzinie w miarę ciekawie się zrobiło. Szału nie ma 5/10

sitrej

Osmieszyles się oceniając klasyk , bez obrazy

Szybszy

Klasyk to napewno trylogia omena, a to taki zwykły szary film

sitrej

Twoje tezy sa komiczne, bez urazy.Film zostal okrzyknięty już klasyka w momencie premiery.

Szybszy

no to co w nim takiego?

sitrej

David Bowie

ocenił(a) film na 5
Szybszy

Myślę, że gdyby postać, którą grał nie "znikła" w połowie filmu to byłby on o wiele ciekawszy.

AndekMorcom

Jako konus na filmwebie możesz podwazac klasykę ale wśród profesorow już nie.

ocenił(a) film na 5
ocenił(a) film na 3
Szybszy

hahahaha

Szybszy

"Łowca androidów" z kolei odwrotnie: w momencie premiery został okrzyknięty chałą. Jak widać łaska tzw. "krytyków" na pstrym koniu jeździ i nie widzę powodu, aby zdaniem owych "krytyków" się kierować, gdyż każdy widz ma inny gust i to on jest od oceny, a nie zawodowi "krytycy", tj. jakieś pedzie (s)Raczki, którzy lubują się w podkręcaniu swojego ego i komentowaniu wyłącznie tzw. wysokiego kina, jednocześnie z pogardą patrząc na jakieś "Pamięci absolutne". Wszystko zależy od nastroju, jaki w danej chwili widz ma i na mnie robiła wrażenie zarówno "Rzeka tajemnic", ale i na "To nie tak jak myślisz kotku" też dobrze się bawiłem. A Bowie jest od muzyki i tam jest, a właściwie już był klasyką, nie w filmie.

JackHolborn

to ja przez cale zycie sie mylilem az wreszcie pojawil sie szambowaty internet szambowate pokolenia i , no i dowiedziale sie prawdy , normalnie rece opadaja,

Szybszy

Lepiej późno, niż wcale.

ocenił(a) film na 9
Szybszy

Muzyka, klimat, przedmioty, ten film otworzył mnie na Bauhaus, Schuberta. Po ponad 20 latach od premiery usłyszałem na imprezie w Sfinxie w Sopocie akordy z Bela Lugosi i Bauhaus i poczułem się wolny jak za nastolatka. Piękne wrażenie:).

mcgregorjezierski

w 89 sluchales Bauhaus

ocenił(a) film na 5
sitrej

tak, właściwie mam ten sam problem. nie wiadomo co to jest i jak to odbierać. czy jest klasykiem (gatunku)? Tak słyszałem - ale nie bardzo widzę w nim elementów godnych tego miana.

srick.pl

masz prawo nie rozumiec, bez obrazy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones