PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120995}

Zagadka przeznaczenia

The City of Your Final Destination
6,0 1 782
oceny
6,0 10 1 1782
Zagadka przeznaczenia
powrót do forum filmu Zagadka przeznaczenia

Rozumiem,że ten film nie każdemu będzie się podobać ,ale żeby wystawiać 0/10 jak poprzednia osoba to co najmniej ,,lekka przesada"! Wg mnie film jest rewelacyjny pod każdym względem-muzyka, zdjęcia i oczywiście sama fabuła oraz gra aktorów. A.Hopkins mimo zaawansowanego wieku nadal w świetnej formie. Moja ocena jak w tytule postu- 10/10.

ocenił(a) film na 8
marek1258

Dialogi, zdjęcia i miejsce tworzą niepowtarzalne piękno tego filmu do tego stopnia, że chwilami miałem wrażenie, iż jestem tam prawie fizycznie, realnie. Przepiękny film!

ocenił(a) film na 9
marek1258

Podpisuję się pod powyższymi komentarzami. Piękne zdjęcia, idealnie dobrana obsada - jak dla mnie najlpeszą stworzyła Charlotte Gainsbourg - muzyka, urzekający klimat. Film Ivory'ego trzeba przeżyć od pierwszej do ostatniej minuty. Amatorzy innego kina niech nie zabierają się za oglądanie tego filmu i wypisywanie bzdur, że jest "nudny i się dłuży" i wystawianie ocen 0/10... Moja ocena to 9/10

ocenił(a) film na 3
smoke_city

Sforumowałnie "trzeba przeżyć" bardzo mi się spodobało. Rzeczywiście nie wiem jak to przeżyłam i opanowałam się przed zaśnięciem. Nic, żadnych emocji, nuda, sztywnota, kicz i banał.

ocenił(a) film na 3
kochamfilmy

ahahahhahaha, zgadzam się !

kochamfilmy

Następnym razem nie męcz się tak, pobaw się lalkami.

marek1258

Zdecydowanie jestem za, oceniłem na 9/10, fabuła, niepowtarzalny klimat kolonialny, gra aktorów no i A.Hopkins, zdecydowały o mojej ocenie i o tym, że obejrzałem go dwukrotnie.

ocenił(a) film na 3
marek1258

To miło, że komuś to nudziarstwo się podobało, jestem zadziwiona. Ze zdjęciami i klimatem można się zgodzić, ale gra aktorska- zerowa.

ocenił(a) film na 9
kluczy44

Kwestia gustu ale plus dla Ciebie, że nie jedziesz po filmie z góry do dołu i widzisz także plusy :) Polecam obejrzeć inny "nudny" film "Między słowami" jak dla mnie 10/10 :)

smoke_city

"Między słowami"?

Wymagasz od niej rzeczy niemożliwych. ;)

ocenił(a) film na 3
Mrok

Serio? Bo komuś nie spodobał się film, który Tobie się podoba i trzeba tę osobę potraktować pogardliwie? Akurat i ja, i Kluczy widziałyśmy Między słowami, ona oceniła na 7, a ja na 4, ale nie przyszłoby nam do głowy traktować się z takim lekceważeniem i ironią. Różnice zdań są fajne i prowadzą do ciekawych dyskusji, szkoda, że nie ze wszystkimi można dyskutować ;)

kochamfilmy

Och... to na prawdę straszne.

Ludzie różnią się nie tylko gustem, ale i stopniem wrażliwości. Można mieć wrażliwość kafara drogowego. Nie ma w tym nic złego. Jest to jedynie określony poziom wrażliwości Słoneczko.

ocenił(a) film na 9
kluczy44

"zerowa" gra aktorska? jak dla mnie na b.dobrym poziomie...na inny Ivory by sobie nie pozwolił. Nie każdy może przepada za takim typem filmów, ale to przesada żeby od razu pisać o zerowej grze aktorskiej. Czasami mam wrażenie, że takie filmy mogą być pokochane tylko przez wrażliwych, nieco marzycielskich ludzi, dla innych będzie własnie nudno, bez sensu - taka nikomu nie potrzebna opowiastka o rozdziale życia jakiejś rodziny.. ale tak naprawdę takie filmy są najpiękniejsze, bo opowiadają o zwykłych ludziach, ich namiętnościach, pokrętnych ścieżkach losu, przeznaczeniu, a do tego te krajobrazy! świetny;) P.S. też zdarzało mi się przysnąć na filmach, które dla wielu były arcydzielami,ale na tym nie zmrużyłąm oka, piękna opowieść.

floydowa7

Dobrze powiedziane. Nic nie dodam i nic nie ujmę. Może tylko tyle, że "gimbusy" powinny mieć na FW własne forum. Nie trzeba by było, czytać ich głębokich refleksji na temat filmów do których nie dorośli. Ja Zagadkę "wyceniłem" na 8(+1 za Anthonego, którego uwielbiam), czyli w sumie 9. Pozdrawiam tych którym się podobało :)

ocenił(a) film na 3
exces

Uwielbiam krytykę z serii "nie dorosłeś". Z tego co piszesz wynika, że może Ty nie dorosłeś, by rozumieć, że to co Ty uważasz za wspaniałe nie jest wyznacznikiem, którym będzie się kierował cały świat ;)

kochamfilmy

Dalej twierdzę, że "gimbusy" powinny mieć własne forum :)

kochamfilmy

On stwierdza fakt różnicy postrzegania rzeczywistości przez dwie różne grupy wiekowe, co raczej nikogo nie dziwi.

Co Ty sama robisz? Poczytaj sobie swoje wpisy powyżej. ;)

ocenił(a) film na 9
marek1258

Mogę się tylko podpisać pod tymi słowami. Wczoraj oglądałem, w sumie przez przypadek. Wspaniały klimat, rewelacyjne aktorstwo. Zapadł mi w pamięć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones