PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695409}
7,8 328 761
ocen
7,8 10 1 328761
7,6 51
ocen krytyków
Zaginiona dziewczyna
powrót do forum filmu Zaginiona dziewczyna

Wyciągnął za uszy nieco przekombinowany,a w końcówce mocno naciągany scenariusz. Film,choć nie tak realistyczny,jak większość poprzednich filmów tego reżysera broni się nie tylko realizacją i dobrym aktorstwem (nawet Afflecka!) ,ale przede wszystkim jako znak naszych czasów,gdzie wszystko jest na pokaz. W sumie-dobre kino.

ocenił(a) film na 8
kinoman77_filmweb

Kolejny raz się z Tobą zgadzam. Film ma luki w scenariuszu. Co kilkanaście minut może zaczynać nużyć aż tu nagle pojawia się ciekawa, intrygująca scena, którą trudno zakwalifikować i ogląda się dalej z ciekawością: jaki będzie finał? A finał mi się bardzo podobał. Do tego dobra muzyka (choć Reznor się nie wysilił za bardzo). Całość dobrze ze sobą współgra. Kolejna wariacja na temat życia na pokaz - ta o "lekko" psychopatycznym obliczu. ;-)

ocenił(a) film na 7
kinoman77_filmweb

A ja się zastanawiam dlaczego Amy była w ciąży skoro nic nie robili. Czy coś mi umknęło?

ocenił(a) film na 7
65niestety

To pewnie z tego stosunku podczas którego zabiła tego faceta, pewnie podcięła mu gardło dopiero wtedy gdy skończył. Nie było pokazane czy zrobili te testy o które prosił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones