PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810636}

Zaginiona

Perdida
5,8 3 003
oceny
5,8 10 1 3003

Zaginiona
powrót do forum filmu Zaginiona

Film ma klimat, wciągającą historię, ciekawe postaci, jest śledztwo, tajemnice, zapowiadało się naprawdę bardzo dobrze. Jednak od momentu gdy policjantka wyszła szukać kota dzieją się dziwne rzeczy. Skakanie z miejsca na miejsce i wpadanie na siebie wszystkich bohaterów. Taki przypadek. Choć może rzeczywiście wszyscy działali w zmowie, bo jednoznacznie nie jest to wyjaśnione. Łysy osiłek najpierw męczy się z wykończeniem jednej kobiety, a inna prawie go zabija mimo że sam chodzi z bronią ... Nielogiczności dotyczą też dziecka, po co Cornelia wróciła do Egipcjanina skoro praktycznie "została zabita". Dla forsy? Syndrom sztokholmski. Kim była kobieta z którą rozmawiał szef policji? Nie pojawi się już nigdzie. Scena na zakończenie kiczowata i ta muzyczka.

ocenił(a) film na 6
Logan87

Fakt, ta kobieta zaczepiająca go na ulicy i mówiąca, żeby ją uczył... Nic z tego nie zrozumiałem.
A Cornelia wróciła, bo pewnie szukała okazji do zemsty. W końcu znalazła. Gest głową do swojego tajnego wybawiciela mówi wiele o tym, co za chwilę zrobi i z czego on doskonale zdaje sobie sprawę.
Ogólnie niezły. :)

JaCze

Czy tą kobietą nie była sama główna bohaterka? Oglądając wydawało mi się, że to jest jedna z wielu dygresji, które zostały umieszczone dość chaotycznie, często wprowadzając odbiorcę w właśnie takie wątpliwości. Ale to tłumaczyłoby dlaczego szef policji w końcowej scenie mówi, że jest dla niego jak córka, plus sam nieraz w wielu scenach powtarza, że to on ją nauczył fachu policjanta.

ocenił(a) film na 6
Gewont696

Masz rację to ona. Faktycznie zostało to tak wklejone, że nie zrozumiałem, że to retrospekcja.

ocenił(a) film na 6
Logan87

Tych retrospekcji to było tyle i tak niespodziewanych, że powinni robić w nich dymki nad głowami postaci z imionami, inaczej nie szło się połapać..

ocenił(a) film na 5
klaun.szyderca

:D racja

Gewont696

Tak, to główna bohaterka.

ocenił(a) film na 5
Logan87

Dokładnie. To już było mocno naciągane, takie wyjęte trochę z dooopy.
Gdyby Alina nie otwarła okna, kot by nie zwiał itd itd.
Później biega za nim i łapie go w ostatniej chwili przed nadjeżdżającym autem.
Następnie goni łysego i w ostatniej chwili, mocno rozpędzona, w miejscu ''hamuje'' przed pędzącym pociągiem. Ehhh....

ocenił(a) film na 7
djrav77

To samo pomyślałam - scena jak z podrzędnego horroru klasy Z... :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones