PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219643}

Zaginiony ląd

Land of the Lost
5,1 10 301
ocen
5,1 10 1 10301
5,0 3
oceny krytyków
Zaginiony ląd
powrót do forum filmu Zaginiony ląd

na wszystkie Jurajskie parki, na podróże w czasie i inne kosmiczne epopeje. Tylko, że ten prześmiewczy obraz zupełnie się twórcom nie udał. Główny bohater nie wzbudza sympatii, teksty nie są śmieszne, jedynie dinozaur się obronił. 4 punkciki za dino, za główną rolę żeńską i za jeden dobry pomysł (rzeczy z naszego wymiaru na pustyni). Reszta jest kompletnie do kitu.

ocenił(a) film na 7

"zapewne ten film miał być pastiszem na wszystkie Jurajskie parki, na podróże w czasie i inne kosmiczne epopeje. " otóż NIE, droga znaffczyni, po prostu był kiedyś taki serial, nawet dosyć znany... główny bohater z założenia NIE MIAŁ wzbudzać sympatii (dziwne, że na to nie wpadłaś), teksty są śmieszne (o ile ma się poczucie humoru, dystans do siebie i trochę oleju w głowie), owszem dinozaur był spoczko, "główna rola żeńska" bez zastrzeżeń, dobrych pomysłów jednak dopatrzyłbym się w tym filmie więcej, ale to pewnie dlatego, że się znam na kinie ;] "reszta jest kompletnie do kitu" a dla mnie to dobra komedia na luźny wieczór, ale gusta są różne ;]

użytkownik usunięty
G_R_Z_3_C_II_U

może i znasz się na kinie, ale chyba niemym. :)

ocenił(a) film na 7

ależ dojrzała riposta ;] musisz być z siebie dumna

użytkownik usunięty
G_R_Z_3_C_II_U

jestem ;]

<za krótki><za krótki><za krótki><za krótki>

ocenił(a) film na 4

lubie kino sci-fiction ale ten film jest naprawde kiepski
z głównym bohaterem wcale się nie utożsamiam (nawet go nie polubiłam) przez co mam ochotę krzyczeć: "dawaj dino , zjedz go!"
film fajnie się zaczyna od tej pustynii ale potem jest coraz gorzej i już go nic nie ratuje
chociaz efekty niezłe

ocenił(a) film na 1
G_R_Z_3_C_II_U

G_R_Z_3_C_II_U o tym czy znasz się na kinie mogą wypowiadać się inni. To tak jakby powiedział "jestem mądry". Otóż nie! w takich kwestiach, jedynymi osobami którzy mogą wypowiadać się na temat Twojej wiedzy są osoby Cię słuchające a nie Ty. Krótko, zwięźle i na temat. Film to kompletna porażka. Nic zabawnego. Ot taki materiał o tytule film dla frajerów co zostawią w kinie kasę bo reżyser i wytwórnia chcą więcej zarobić. Kto to wydał? miramax? universal? mogę się założyć, że cieć jadący melexem do archiwum nadał przez krótkofalówkę "ej, chłopaki! pamiętacie te graty z jurajskiego? właśnie znalazłem je! odkurzymy to i nakręcimy film, szkoda wywalać to na śmietnik". I tak oto powstał land of the lost.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones