PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219643}

Zaginiony ląd

Land of the Lost
5,1 10 301
ocen
5,1 10 1 10301
5,0 3
oceny krytyków
Zaginiony ląd
powrót do forum filmu Zaginiony ląd

poza jednym tekstem "polaczki przy nich to geniusze" jak można tak obrażać w sumie cały
nasz naród?.wstyd producenci .

tolo12

Nie wiem nie,oglądałem, ale tak samo jak my najeżdżamy na inne narody tak inne narody najeżdżają na nasz.

mati_mac

niby racja ale ktoś musi przestać :)

ocenił(a) film na 5
tolo12

Nie dziw się w Ameryce kawały o Polakach są na porządku dziennym...

klaudus261

Amerykanie nie wiedza gdzie leży Polska :D

ocenił(a) film na 5
10filmowdziennie

w sumie to się zgadzam :D ale to im nie przeszkadza w tworzeniu tego typu kawałów...

10filmowdziennie

Amerykanie myślą, że Europa to kraj...

Tycjaa

no cóż niedługo się będą z ciebie śmiać, że przespałeś tę przemianę bo faktycznie już niedługo będzie to kraj a nawet jeden wielki kołchoz

ocenił(a) film na 7
10filmowdziennie

W Ameryce mysla ze Polska to miasto

Al_Bundy

A nie???
http://en.wikipedia.org/wiki/Poland,_Maine

klaudus261

szczególnie o Pułaskim :)

ocenił(a) film na 7
klaudus261

klaudus261 i wicewersa

ocenił(a) film na 5
piotrekpiterpiterowski

Hmm nie znam żadnego kawału o Amerykanach ale jest taka możliwość, że jest ich wiele pewnie odnośnie domniemanego wielkiego Ego Amerykanów- stereotypowe myślenie

ocenił(a) film na 7
klaudus261

jest też wiele kawałów na temat stereotypu, że każdy Amerykanin jest gruby.

ocenił(a) film na 5
klaudus261

Amerykanie odkryli ze w kosmosie jest życie, polecieli na Marsa bo stamtąd dotarł sygnał. Przygotowania trwały 2 lata, w końcu. Udało się! Załadowali dary od Ziemian, między innymi przerdzewiałe, wycofane czołgi, znoszone wojskowe skarpety, kontyngent F-15, itd.
Lądują na planecie, z głośników dobywa się hymn Stanów Zjednoczonych oraz wzniosła, patriotyczna przemowa prezydenta. Już szykują się do wyjścia, a tu nagle wypadła grupa obcych i zaspawała im właz od zewnątrz!
Astronauci zaskoczeni nie zdążyli nic zrobić, na statku konsternacja, ale po kontakcie z NASA kazano im czekać i coś spróbować wymyślić.
Mija dzień, dwa, tydzień, kolejny....
W końcu jakiś Marsjanin przechodzi i stuka do nich przez drzwi, kosmonauci uradowani, krzyczą do niego, że przybywają z Ziemi, przywieźli "wspaniałe" prezenty, chcą nawiązać "owocną" współprace i takie tam bzdury ;]
- Dlaczego nam właz zaspawaliście? - Pytają.
- A to taka nasza marsjańska tradycja, każdemu kto nas odwiedza zaspawamy.
- No ale jak to tak? My przybywamy w pokoju! Chcemy nawiązać współpracę, mamy dla was prezenty!
Marsjanin się roześmiał.
- Z Ziemi? Ale od was już tu byli przecież.
- Jak? Kto? Kiedy? Rosjanie? Chińczycy?
- Nie, Polacy.
- Polacy? Przecież to mały, biedny naród!
- No byli, z włazem sobie poradzili w 15min i też mieli prezenty dla nas!
- Niemożliwe! A co oni takiego mieli, my mamy niezwykle zaawansowaną i nowoczesną technologię dla sprzymierzeńców! Co przywieźli Polacy? ;)
- No mnie osobiście to nie było, odwiedzałem kolegę na Wenus. Ale szwagier był i mówił, że nazywało się "wp...dol" i każdy dostał!



To już znasz ;)

tolo12

to polski wydawca filmu,lektor czy jak ich tam nazwać, Oo :) dystrybutorzy w polsce tak zmienili tekst żeby było że niby o Polakach, tak się robi z kazdym filmem w którym sie tak da zrobic -można i nie zmienia to fabuły filmu np Gran Torino jest takim samym filmem ale jest takich wiele, i jest to po to aby zwrócić uwagę naszą uwagę ze niby mówi o nas aby podchwycić i zachęcić nas do oglądania zastanawiania sie nad tym co samo w sobie już jest sukcesem o jaki chodziło dystrybutorom

ocenił(a) film na 9
budzdom93

Rozumiem, że nie oglądałeś filmu. Tekst pada na prawdę. Jak will Ferrell wyśmiewa się z rosjan to juz ok. ale z Polaków?

erebeuzet

to polacy przerobili żeby właśnie zwrócić uwage, na ukrainie przerobiono na ukraińców, w irak na irakijczyków i tak dalej tak aby dani widzowie z kraju zwrócili uwage i właśnie tak jak teraz zwróciliśmy na to uwage

ocenił(a) film na 9
budzdom93

http://www.youtube.com/watch?v=LuQ6qCNwWY8

erebeuzet

Tak, ewidentnie takie zdanie pada, i nic to polski dystrybutor nie dodał od siebie, tłumacz przetłumaczył teks bez ingerencji, śmieszne jest to, że wypowiada je aktor z bardzo niskim czołem i twarzą debila.
Za te dowcipy o Polakach odpowiedzialne jest Hollywood, większość Amerykanów nie widzi w tym nic śmiesznego, powtarzają je bezmyślnie, może powiedzieć, że nie są to dowcipy (żarty, powiedzonka) powstałe naturalnie, tak jak w Polsce dowcipy o szkopach czy ruskich, ale zainicjowane odgórnie.

adimem

Unosicie się, a dla mnie to było całkiem ciekawe, każdy żartuje z jakiegoś narodu, więc nie unośmy się jak Bóg wie kto, bo tak na prawdę sami żartujemy z Ruskich, Niemców i wielu innych.

Lordnar

Jesteś kretynem.

rock79

Bo świat powinien się wg ciebie składać z żartów odnoszących się do każdego tylko nie ciebie i twojego narodu? Nacjonalizm czy Ksenofobia? Sam sobie odpowiedz.

Lordnar

To zażartuj sobie publicznie z żydów, skoro tak bardzo wierzysz w tolerancję.

Lordnar

http://www.youtube.com/watch?v=0i4GZzNj4Rk Nie mam pojęcia jakim prawem oni o Nas mogą mówić, że jesteśmy głupi...

Lordnar

co mnie obchodzi jak i kiedy sobie ktoś żartuje z Ruskich czy Niemców jak się tym interesujesz to idź na Ruskie forum i nie bredź, że jak 1 raz ktoś się śmiał z Ruskich to może 1 raz się śmiać z Polaków.

tolo12

bo film jest sponsorowany przez żydów to wszystko chyba wyjaśnia

markin

Miałem już ochotę obejrzeć ten film, ech... no ale nie ważne. Jak wiadomo żydzi nie darzą nas jakąś sympatią (a raczej powinni), jednak skąd wiesz, że ten film sponsorowali właśnie oni ?

T4O

Żydzi nie darzą nas sympatią i ty się jeszcze im dziwisz ? Gdybyś trochę się interesował to byś wiedział co Polacy podczas wojny robili z Żydami ;) Nie mówię tylko o info. z internetu ale ktoś z rodziny opowiedział mi co nieco o wojnie i wiem co się wtedy działo :)

Maroco19994

Pewnie otworzyli obozy koncentracyjne? :D Chyba co nieco bredzisz. :D

tolo12

Dzięki za wątek. Nareszcie ktoś zaprotestował.

sniezka_1

Przeciw czemu?
Aż tak was to razi? Jezu, dzieci... nauczcie się śmiać z siebie.
My ciagle obrażamy Amerykanów że są głupi, Niemców że to wpierniczające kiełbasy smutasy, podobnie z Anglikami i że Francuzi to tchórze.... Mogę tak dalej. Z Rosjan jaj mamy co nie lada, z Arabów szydzi się raczej ogólnie, z Żydów że sknerusy, z Irlandczyków że pijusy... a jak nabijamy się z Chinczyków w popularnych skeczach kabaretowych, jak brechtamy z japońców, że zboczeńce i tego typu podobne rzeczy?
ALE NIE DAJ BOŻE, KTOŚ POWIE COŚ ZŁEGO O NAS
Pokazujecie tylko że polacy to naprawdę debile :/

ocenił(a) film na 7
Kulasisko_Pospolite

Ale Amerykanei naprawd sa glupi..

Al_Bundy

Nie... nie wszyscy. Tak samo jak nie wszyscy Polacy są debilami czy złodziejami. Tak samo jak nie wszystkie Niemki są brzydkie.
Głupi jak już to jesteś ty, jeśli wierzysz w to co piszesz

ocenił(a) film na 7
Kulasisko_Pospolite

Polacy maja najmniejszy wskaznik debili w Europie wiec nie kazdy Polak jest debilem..

W Polsce nie ma wiecej zlodziejów niz w innych krajach..

Nie kazda Niemka jest brzydka ale to oni sa na samym dole w rankingu Europejskim.. Co prawda w rankingu swiatowym najbrzydsze byly by z pewnoscia kobiety z krajów Afrykanskich i paru azjatyckich...

Amerykanie maja przecietny wskaznik inteligencji ale jesli chodzi o wiedze ogólna to geograficznie itp leza.

Al_Bundy

W Ameryce są debile - może nawet więcej niż gdzie indziej (znam paru osobiście - część jak najbardziej totalni idioci... ale ze względu na debilne poglądy a nie wiedze geograficzną czy w tym guście... Poglądy podobne w sumie do twoich. Też pełne są rasizmu i tego typu zacofania). ALE AMERYKANIE DEBILAMI NIE SĄ... to wszystko
Jest wiele pięknych azjatek i afrykanek...

Nie wiem co do wskażników dotyczących głupoty Polaków i złodziejstwa, ale nie mniej takie są STEREOTYPY
Nie lubimy ich na nasz temat - nie praktykujmy tych na temat np. Amerykanów/

ocenił(a) film na 7
Kulasisko_Pospolite

Moje wypowiedzi pelne rasizmu? Rasizm to nieuzasadnion a nienawisc do innej rasy.. Amerykanie nie sa inan rasa.. i w sumie nie daza ich nienawiscia.

nie ma pieknych murzynek - klamiesz.

Jest wiele pieknych azjatek ale raczej nie w Chinac czy Koreach

Al_Bundy

"Nie ma pięknych murzynek" - to mi śmierdzi rasizmem... A jeśli nie jest, to po prostu durnym chamstwem.
Oczywiście że są piękne murzynki. I jest wiele pięknych Azjatek i w Chinach i w Koreach
Ciekawi mnie jak twoja brzydka morda wygląda, skoro tak się wywyższasz

ocenił(a) film na 7
Kulasisko_Pospolite

Jaki rasizm...
Ja moge byc brzydki ale przynajmniej jestem bialy

Al_Bundy

... pozostawię to bez komentarza...

Al_Bundy

I mam nadzieję że po prostu trollujesz.... Widzisz? Żywię nadzieję, że mój krajan nie jest skończonym idiotą...

ocenił(a) film na 7
Kulasisko_Pospolite

Nie wiem jak sie ma rasizm do idiotyzmu.. mozna byc rasista i nie byc idiota.. Zresztą..

Jestem dumny, że jestem bialy, za nic nie chcialbym byc czarny.. niby cos zlego?

To, ze murzynki sa brzydkie to stwierdzenie faktu który trudno podwazyc..

To, że sa glupsi to juz w ogóle jest nie do podwazenia, w koncu niczego nie osiagneli..

To, że jestesmy lepsi tak samo - w kocnu to biali kolonizowlai afryke a nie murzyni europe.

Al_Bundy

Ok... Spróbuję grzecznie, bez żadnych wyzwisk - jestem w dobrym humorze.

Jest wiele pięknych Murzynek. A nawet jeśli ci się nie podobają, to nie mów że są brzydkie. Obrażasz tym chociażby też mnie, który wiele z nich znajduje przepięknymi. Prywatna opinia.

Głupsi... nie nie są. Są mądrzejsi, są głupsi - różnią się jak wszyscy. SĄ tacy co osiągneli wiele.

Ahhh... to że przyjechaliśmy z buciorami, wyrżneliśmy połowe, a resztę rozsialiśmy po świecie jako niewolników - tak, zdecydowany dowód naszej wyższości. I nie mów "no tak, bo się dali zniewolić", bo biali też nie zawsze i wszędzie byli piękni i wolni :)

ocenił(a) film na 7
Kulasisko_Pospolite

A tam pieknych.. moze te skundlone ale normalna, z afryki piekna byc nie moze.

Zdarzaja sie wyjatki ale na ogól przecietny murzyn to komletny idiota. Odnosnie tych z afryki.


Oczywiscie, ze dowód naszej wyzszosci - gdyby oni byli lepsi to zrobili by to nam ale oni nigdy nie stworzyli zadnej cywilizacji itp. Jakby nie patrzec to gdyby nie biali to oni byli by na jeszcze mniejszym poziomie niz teraz.. jedyne co ich moze teraz uratowac to ponowna kolonizacja.. ale niech sie tym zajmuja chinczycy.. i tak maja problemy z przeludnieniem.



Nie znam murzyna który by cos osiagnal.

Al_Bundy

A czym jest ten "poziom" - ilością telewizorów, samochodów i ipadów... Bieżącą wodą, stałym dostępem do prądu? Edukacją?
Afryka to nie Europa. Inne warunki miałeś ty gdy dorastałeś i inne warunki mają oni
...
A i tak pomimo tych wszystkich zdobyczy, nasza przecudowana biała rasa jest wypełniona debilami.
...
I tak, miałem na myśli "czyste" afrykańskie dziewczyny, o pięknej czarnej skórze. Te są piękne też - nie tylko amerykanki.

ocenił(a) film na 7
Kulasisko_Pospolite

My jestesmy na wyzszym poziomie cywilizacyjnym ogolnie i nie tylko.

90% Afrykanskich Murzynów to debile.

Al_Bundy

w tym ty :D Tak mówi wskaźnik z d..y :D jakbyś się pytał jaki i skąd. :D

użytkownik usunięty
Kulasisko_Pospolite

"Co czwarty ankietowany Amerykanin nie mógł poprawnie odpowiedzieć na pytanie, czy Ziemia krąży wokół Słońca, czy jest odwrotnie, wynika z raportu wydanego przez National Science Foundation NSF.

Badanie przeprowadzone przez NSF w 2012 roku na 2200 osobach w Stanach Zjednoczonych zostało wydane w piątek na dorocznym spotkaniu American Association for Advancement of Science w Chicago. "

- Tylko 74 procent respondentów wiedziało, że ​​Ziemia krąży wokół Słońca.
- Mniej niż połowa (48 procent) wiedziało, że istoty ludzkie wyewoluowały z wcześniejszych gatunków zwierząt.

http://news.yahoo.com/1-4-americans-unaware-earth-circles-sun-172238500.html
http://www.prisonplanet.pl/kultura/co_czwarty_amerykanin,p330027216
http://www.ndtv.com/article/offbeat/one-in-four-americans-unaware-that-earth-rev olves-around-sun-poll-483711

Ok... a przeczytałeś dokładnie moją wypowiedż, do której się odnosisz? Bo sam teraz zbyt wielką inteligencją się nie wykazałeś...

A programów typu "Matura to bzdura" nie widziałeś? Podobne kwiatki tam wyskakiwały....
A i w Ameryce jest wielu ludzi wierzących w kreacjonizm - co według mnie jest głupotą, ale mają do tego jako takie prawo

użytkownik usunięty
Kulasisko_Pospolite

Matura to bzdura? Facet biega po mieście z mikrofonem i zadaje młodzieży pytania, po czym wraca do domu i wybiera co bardziej absurdalne odpowiedzi do swoich filmików. Wiele osób chcąc zabłysnąć w internecie odpowiada celowo nie tak jak trzeba.
Ja podałem informacje o profesjonalnych badaniach statystycznych na kilku tysiącach amerykanów, a Ty wyskakujesz z youtube'owym programem rozrywkowym i dodatkowo próbujesz mi dopiec ( zupełnie niepotrzebny wtręt o inteligencji).

Uwielbiam "profesjonalne badania statystyczne" które w prawdziwym życiu są warte tyle co guzik....

Wybacz wtręt o inteligencji - chodzi o to, że, jak napisałem, NIE WSZYSCY AMERYKANIE TO DEBILE. Duży odsetek - tak. Ale i u nas jest ich sporo... Tylko o to mi chodzi...
I "Matura to bzdura" to tylko przykład, prawda że nie jest to żaden dowód. Ale jest to przykład, że i u nas są debile. Czy to ważne ilu jest tam a ilu jest tu? Czy naprawdę musimy brać udział w tych durnych zawodach "który kraj jest lepsiejszy"? Tam są ludzie - tu są ludzie. U nich jest do kitu - u nas jest do kitu. U nich są debile - u nas są debile....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones