PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392549}

Zaginiony lot

Termination Point
4,5 614
ocen
4,5 10 1 614
Zaginiony lot
powrót do forum filmu Zaginiony lot

Dziękujemy!

ocenił(a) film na 2

Amerykanie uratowali tym razem nie tylko ziemię ale cały wszechświat, w imieniu Marsjan Dziękuję!!

ocenił(a) film na 5
inawynos

Amerykanie zwykle ratują kogo akurat trzeba. Inna sprawa, że to zadziwiające, że wszelkie możliwe kataklizmy prawie zawsze zaczynają się w Ameryce, a mimo to USA jest potęgą.

Ps. W imieniu Ziemian mówię : Proszę bardzo! =)

agawa87

Skoro filmy są produkcji Amerykańskiej to gdzie do cholery ma się dziać akcja filmu? W Polsce? Może robiąc takie filmy chcą się dowartościować.

ocenił(a) film na 5
Dodo45

Wiem, że to z reguły amerykańskie filmy- nie mam zastrzeżeń co do miejsca akcji. Raczej chodzi mi o ilość filmów o kataklizmach wszelakiego rodzaju. Są ich dziesiątki (a może nawet więcej?). Może masz rację i oni chcą się dowartościować czy coś.

ocenił(a) film na 7
inawynos

Jakoś dziwnym trafem Ameryka zawsze wychodzi na dobre,czy to trzęsienia ziemi ,czy tornada i inne kataklizmy.

ocenił(a) film na 5
inawynos

Sytuacja wydaje się beznadziejna, nawet jakby nastąpił koniec świata, ale i tak jest wyjście. To, jest to. Ameryka. jeah ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones