PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624}

Zagubiona autostrada

Lost Highway
7,5 76 408
ocen
7,5 10 1 76408
7,6 37
ocen krytyków
Zagubiona autostrada
powrót do forum filmu Zagubiona autostrada

Coś podobnego?

ocenił(a) film na 10

Hmm.. a może możecie polecić jakiś równie pokręcony i dobry film?

ocenił(a) film na 10
jmp

Nie wiem czy coś może mu dorównywać pod względem zawiłości, chyba że Inland Empire, ale to już jest skrajne przegięcie.

"Mulholland Drive", choć według mnie już nie tak dobry. "Miasteczko Twin Peaks" i reszta Lyncha. Hmm filmy von Triera (Antychryst, serial Królestwo, Dogville). "Trzy kroki w szaleństwo" zwłaszcza epizod Felliniego. "Opętanie" Żóławskiego. "Mroczny przedmiot pożądania" , "Piekność dnia", "Anioł Zagłady" i inne Bunuela. "Źródło" Aronofsky'ego. "Pająk" Cronenberga. "Truposz" Jarmusha, może nie tak pokręcony, ale bardzo dobry. "Fight Club"

ocenił(a) film na 10
MryMry

Dzięki ;) Część z tych filmów widziałam. Fakt, są dobre, ale dobre w jakiś inny sposób. :)

ocenił(a) film na 9
jmp

Drabina Jakubowa, Stay, Dzikość serca, Harry Angel, Blue velvet, Dla ciebie i ognia, Donnie Darko

ocenił(a) film na 9
jmp

Jeszcze ,,Lulu na moście"

ocenił(a) film na 9
jmp

Zapomniałem jeszcze o ,,Fear X" , o którym się mówi że jest to najlepszy film nawiązujący do stylu Lyncha, którego on sam nie nakręcił.

jmp

polecam dwa z Ryanem Goslingiem- Stay i ostatnio co w kinach leci DRIVE, Blue Velvet i filmy Kar Wai Wonga np. Fallen Angels :)

jmp

Mulholland Dr :)

ocenił(a) film na 9
krzaczek55

Hej.
Wpisz w wyszukiwarkę hasło"mindf..ck" znajdziesz całą listę interesujących Cię tytułów.
pzdr.

jmp

Mulholland Drive podobny klimat też Lynch'a

ocenił(a) film na 9
jmp

Kruk (1994)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones