PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624}

Zagubiona autostrada

Lost Highway
7,5 76 406
ocen
7,5 10 1 76406
7,6 37
ocen krytyków
Zagubiona autostrada
powrót do forum filmu Zagubiona autostrada

Gdzie diabeł nie może tam babę pośle, nie wprost jest nam dane do zrozumienia, że starszy facet na filmie jak i dwie charakterystyczne kobiety są w zmowie. Cały film pozornie pozbawiony sensu jest obrazem "kuszenia". Dwie kobiety to prawdopodobnie "córki" diabła które są w nim w zmowie i nie cofną się przed niczym, byleby nakłonić ludzi w okół siebie do złego. Od pierwszych minut i poklepywania "nic się nie stało kotku" widać jak psychika głównej postaci popada w obłęd - właśnie przez kobietę która pozornie chce dla niego jak najlepiej.

Czy warto oglądać do końca? Nie, chyba, że ktoś lubi mieć mindfck w głowie i jednocześnie nie odpuszczające uczucie niepokoju "coś się zaraz stanie" które nigdy nie znajduje ujścia.

Coś pomiędzy "Dzięwiąte Wrota" zmieszane z filmem "Diabeł" o ludziach zamkniętych w windzie którzy zaczynają być wobec siebie agresywni.

Film nie przypadł mi do gustu chociaż obejrzałem cały. Tekst "zadzwoń do mnie" rozwalił mnie. 5/1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones