PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624}

Zagubiona autostrada

Lost Highway
7,5 76 408
ocen
7,5 10 1 76408
7,6 37
ocen krytyków
Zagubiona autostrada
powrót do forum filmu Zagubiona autostrada
ocenił(a) film na 6
olksxxx

Ja bym powiedział za trudny jak dla Ciebie i stąd pewnie twoja ocena którą tylko się kompromitujesz....

slobi

Wyraziłam swoją opinie, zrozumiałam do końca, naucz się przyjmować opinie innych i zapoznaj się ze znaczeniem słowa „opinia”. Ty skompromitowałeś się gdy skrytykowałeś „moją opinie” i moje odczucie po filmie

ocenił(a) film na 6
olksxxx

Rozumiem że film nie w twoim guście ale gdybyś zrozumiała to nigdy w życiu nie oceniłabyś tego filmu na 1, po drugie każdy może mieć swoje zdanie to prawda ale trzeba być naprawdę TĘPYM żeby akurat ten film ocenić na 1, zresztą co ja będę dużo pisał ogólna ocena mówi sama za siebie....

slobi

Kolego, dałam ocenę na jaką według mnie zasłużył film, twoje uwagi są bezwartościowe i płytkie. Naucz się że to co dla ciebie ma wartość 10 nie oznacza ze każdy będzie się z tobą zgadzał. Ale brawo dla ciebie potrafisz ocenić osobę po jednym komentarzu:))

ocenił(a) film na 6
olksxxx

Po pierwsze nie oceniłem filmu na 10 a po drugie to płytki jest twój komentarz a nie mój...
Słaby i nie podobał mi się to może napisać 14-latka ale pewnie tyle mniej więcej masz a może by tak jakieś argumenty?
Ale nie wysilaj się bo i tak nic sensownego nie wymyślisz...
Powtórzę raz jeszcze jak byś chociaż cokolwiek zrozumiałą to nawet jeżeli ten film nie jest w twoim guście to na pewno nie oceniłabyś na 1 bo tak to mogą oceniać całkowici ignoranci albo po prostu zwykłe trolle....

slobi

Oceniłam na tyle na ile chciałam i nie wtrącaj się do mojej oceny. Po toku rozumowania o tobie można powiedzieć ze jesteś dość smarkaty skoro przejmujesz się tym jak ktoś ocenił film. W przeciwieństwie nie mam czasu na bezsensowne dyskusje oraz na sprawdzanie i obrażanie ludzi którzy mają odmienne opinie., miłego wieczoru ;)

ocenił(a) film na 6
olksxxx

Bo taka ocena wręcz razi w oczy i wiele mówi o Tobie i skoro robisz to publicznie na forum ( nie musiałaś wcale zakładać tematu żeby ocenić ) to nie dziw się że ktoś może to skomentować a wręcz powinien!!!

slobi

Więcej wykrzykników napisz. Jako lekarz zalecam Ci skonsultować się z terapeutą i zająć życiem a nie siedzeniem przed komputerem i męczeniem ludzi, wyjdź z domu i poznawaj ludzi a nie dreczysz w internecie. Powodzenia !

ocenił(a) film na 6
olksxxx

Nie wiem skąd u Ciebie takie zaskoczenie skoro sama się wystawiłaś na tego typu komentarze, co więcej nie jest to żaden hejt a konstruktywna rzeczowa krytyka ale wiem niektórych to strasznie boli, co więcej skoro Cię to tak bardzo męczy to przecież nikt Ci nie każe odpisywać na moje komentarze....

slobi

Pseudofan,. Zajmij się ocenianiem filmów ,a nie obrażaniem ludzi.

ocenił(a) film na 6
olksxxx

Nikogo nie obrażam ale wiem prawda boli....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones