PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624}

Zagubiona autostrada

Lost Highway
7,5 76 406
ocen
7,5 10 1 76406
7,6 37
ocen krytyków
Zagubiona autostrada
powrót do forum filmu Zagubiona autostrada

Stracone 2h życia. Film wygląda jakby połączyć 2 rożne scenariusze i pomieszać stronami. Wysoka ocena wynika z tego, że niektórzy boją się powiedzieć, że tutaj nie ma żadnego sensu. Szkoda mi ludzi, którzy piszą o tym, że to jest dzieło, albo pseudo-mądre recenzje typu "od tego filmu zacząłem moją przygodę z Lynch'em". Zagubiona autostrada najbardziej przypomina mi film pt. "opona" :) Już wolę chyba obejrzeć Titanica 2, albo striptizerki zombie :D

ocenił(a) film na 8
tomeqx

Ten film jakiś tam sens niby ma, ale ogólnie to STRASZNIE NUDNY,MĘCZĄCY I DZIWNY, SCHIZOWY FILM!!!;)) Już wolę sobie obejrzeć przyjemne dla oka Kac Vegas^^

NickManu333

Porównywanie Kac Vegas do Zagubionej autostrady troszkę nie na miejscu, ale rozumiem co chcesz powiedzieć. Lost Highway zyskał miano filmu kultowego dlatego, że jest tak pokręcony, że bez jego analizy nic nie jest jasne. Taki odjazd w/g Lyncha.

ocenił(a) film na 9
tomeqx

Rzecz w tym że rozumienie wcale nie jest tu potrzebne. Liczy się tylko siła przeżycia emocjonalnego i artystycznego. Co nie wyklucza że Zagubiona autostrada sens ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones