PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613126}

Zagubiony czas

Die verlorene Zeit
7,3 8 113
ocen
7,3 10 1 8113
Zagubiony czas
powrót do forum filmu Zagubiony czas

Nic o tym filmie nie słyszałem,nie spotkałem się z żadną recenzją ani dyskusją na jego temat (pewnie jakieś były ale ja nie trafiłem)
Dziwne, film o Polaku ratującym życie żydowskiej dziewczyny ,na podst. autentycznej historii,rozgrywający się w Polsce z polskimi aktorami i żadnej reklamy ......
A szkoda bo warto go zobaczyc.Dawno nie widziałem tak dobrze i sensownie nakręconego filmu.Dobrze granego i z klasą.
Gdybym miał porównac go z dobrym i głośnym "W ciemności" A.Holland to wydaje mi się lepszy, choc obydwie historie równie poruszające.
Czyżby komuś miało przeszkadzac ,że film nakręcony przez Niemców za niemieckie pieniądze ???
pozdro

ocenił(a) film na 8
clarencefilmweb

Przepraszam za dublowanie tematu ,nie zauważyłem wcześniejszej dyskusji .......
Film ,który był nagradzany na chyba siedmiu festiwalach ,cieszący się powodzeniem nawet w Nowej Zelandii i Korei Południowej nie był pokazywany w polskich kinach.Nie rozumiem dlaczego.
Pewnie dystrybutorzy wierzą ,że w tym bajzlu mieszkają tylko wielbiciele amerykańskiej papki dla niepełnosprawnych......
No chyba,że Jarek pociągnął za sznurki bo nie będzie Niemiec pluł nam w twarz i Merkel tuskowato się panoszyc :)

ocenił(a) film na 8
clarencefilmweb

Dla zainteresowanych link do strony o Jerzym Bieleckim bo na podstawie jego historii nakręcono ten film.
Można tam poczytac fragmenty jego biografii ...
http://www.jerzybielecki.com/
no dobra,kończę już i spadam na drzewo :)

ocenił(a) film na 7
clarencefilmweb

dziękuję za podanie tej strony:)
p.s.dziwne,że to Niemcy zrobili ten film skoro prawdziwa historia dotyczy polskiej Żydówki z Łomży i Polaka
i szkoda ,że ten film jest tak słabo rozreklamowany

Tzolkin

Polecam książkę Jerzego Bieleckiego "Kto ratuje jedno życie.." jest w niej przedstawiona prawdziwa historia wraz zakończeniem.
Może dlatego że Niemcy nakręcili film to zrobili z polskiej Żydówki niemiecką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones