PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613126}

Zagubiony czas

Die verlorene Zeit
7,3 8 113
ocen
7,3 10 1 8113
Zagubiony czas
powrót do forum filmu Zagubiony czas

film Hollywoodzki a takie rzeczy niedociągnięte hannah nie mogła mieć takich długich włosów w
obozie , kobiety miały oczywiście obcinane włosy i powinna mieć takie krótkie jak Tomasz. I jeszcze
kwestia ich chudości aktorzy powinni schudnąć do tych roli, biust głównej aktorki powinien
zdecydowanie być mniejszy i ogólnie Hannah powinna być chudsza. Zasmuciła mnie jeszcze
ostatnia nie skończona scena. Za historię 9 a za sam film nie wiem ile...
szkoda ze najpierw nie przeczytałam książki choć oglądając film o tym nie wiedziałam a książke
napewno przeczytam bo podobno lepsza...

lubietruskawki_filmaniak

akurat włosy uważam za najmniejsze niedociągnięcie, a co do wagi, Tom Hanks by schudł do 'Cast Away' zdjęcia wstrzymano na rok, myślę, że budżet europejski nie mógłby sobie na to pozwolić, finałowa scena, delikatne zakończenie. Mieli sobie paść w ramiona, kiedy jeszcze kilka dni wcześniej byli przekonani, że druga strona nie żyje??

Mateusz92

masz racje z tym padnięciem w ramiona, świadomie nie oczekiwałam, nie spodziewałam się takiego zakończenia aby biegli do siebie w zwolnionym tempie a późnej mieliby paść w ramiona jak w romantycznych filmach ( to nie był romans- wiem to, to jest melodramat) ale czułam po prosu jakiś niedosyt po obejrzeniu , tak po prostu. sama nie wiem, myślę ze oczekiwałam czegoś innego (nie koniecznie padnięcia w ramiona.;) ) sama nie wiem czego

lubietruskawki_filmaniak

Co do chudości - aktorka była bardzo szczuplutka. Nie była chorobliwie wychudzona, to prawda, ale zwróćmy uwagę, że nie wiadomo ile czasu spędziła w obozie. Wychudzeni ludzie, znani nam ze zdjęć, prawdopodobnie przebywali tam dużo dłużej niż główna bohaterka. Co do włosów - zgadzam się.

ocenił(a) film na 8
lubietruskawki_filmaniak

Rzeczywiście też zwróciłam uwagę na różnicę między tym jak wyglądali więźniowie na zdjęciach, czy filmach dokumentalnych, a jak tutaj, ale nie raziło mnie to tak bardzo, jak to, że młoda Hannah miała lekko zadarty nosek, a jako kobieta dojrzała "orli".. I jakoś tak dojrzali w żaden sposób nie byli podobni do siebie młodych :/ Co do sceny finałowej - wyobrażam sobie, jak powoli do siebie podeszli i bez słów się objęli.. bez otoczki romantyzmu, tak po prostu zwyczajnie-niezwyczajnie..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones