PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481929}

Zakładnik

Plennyj
6,0 522
oceny
6,0 10 1 522
Zakładnik
powrót do forum filmu Zakładnik

Świetne kino

ocenił(a) film na 9

Nie rozumiem dlaczego niektórzy oceniają ten film na 3. Być może podnieca ich amerykańskie super kino w stylu strzelają do niego z karabinów maszynowych a on ich łukiem zabija/ Ten film nie jest dla nich. Świetna gra aktorów, ciekawy temat, polecam ludziom inteligentnym.

ocenił(a) film na 9
kubus_19

Zgadzam się i z opinią i oceną 9/10 kawał dobrego kina, nie dla amatorów amerykańskich marines. Gorąco polecam ten film !

ocenił(a) film na 3
Domenico

hahah 9/10 ahaha lekka przesada 9 i 10 powinnuy dostawać produkcje oskarowe a my co tu mamy godzinę z hakiem wędrówki 2 żołnierzy i zakładnika i nic w tym filmie się nie dzieje NIC SIĘ NIE DZIEJE !!! wieje taką nudą że szok. a aspekt psychologiczny ??? jaki aspekt? to że koleś niańczył jeńca i żeby ratowac swój tyłek go później ukatrupił... a co do kubus_19 film wojenny w ktorym strzelono góra 3 razy i to w powietrze...

ocenił(a) film na 9
furror81

No widzisz gościu, o gustach się nie dyskutuje, ja przykładowo próbowałem obejrzeć władce pierścieni pięć razy i zawsze zasypiałem.

ocenił(a) film na 3
Domenico

tylko na Władcy coś się tam działo a tutaj nuda od samego początku chodź liczyłem że film będzie o wiele bardziej mocniejszy choćby z tego względu że wiemy jak Ruscy się obchodzili z Czeczenami... ale 9 albo 10 to za wysoka ocena dla tak przeciętnej produkcji...

ocenił(a) film na 9
furror81

Nie będę szedł w zaparte, oceniłem go 9/10 ponieważ w filmie ukazana jest zupełnie inna wojna, taka kropla w morzu filmów o tematyce wojennej, w zupełnie innym położeniu topograficznym bla bla bla co mi się podoba. Nie będę z Tobą dyskutował tym bardziej dlatego że JA usypiając po 15 minutach filmu który uważał bym za DNO "NIE KOMENTOWAŁ BYM KAŻDEGO MOŻLIWEGO TEMATU ZWIĄZANEGO Z TYM FILMEM KTÓRY UWAŻAM ZA DNO I WIDZIAŁEM RAPTEM 15 MINUT". Dziękuję najadłem się.

Domenico

Zgadzam się. Film ten pokazuje bardzo obrazowo i realistycznie przygodę dwóch żołnierzy i to nie w słabym hollywodzkim wydaniu o nie pokonanych marines tylko w twardym rosyjskim klimacie. 9/10.

ocenił(a) film na 7
jasio88thc

W większości się zgadzam.
Film ciekawy, a dokładniej scenariusz. Gra aktorska też niezła. Najsłabszy w tym wszystkim reżyser. Były momenty, gdzie nie było tego oka, tego dopieszczenia scen.
Nota bene we Władcach Pierścieni nie tyle, że się działo (bo to nie jest wymóg dobrego filmu) co właśnie to dobre oko reżysera oszczędziło rażących momentów.

Jaho63

Dołączam się także do grona osób którym film się podobał. Filmik oglądałem cały czas z zainteresowaniem.

ocenił(a) film na 7
furror81

"hahah 9/10 ahaha lekka przesada 9 i 10 powinnuy dostawać produkcje oskarowe"
Drogi "filmłebowiczu", z tymi Oskarami to zabłysnąłeś. To znaczy że Ida od razy dycha, bo Oskar?
9 i 10 powinny dostawać filmy wybitne lub takie które dla Ciebie są arcydziełami.
A Oskary to taki sam nadmuchany kit jak MC Donald, Coca-Cola i chińskie trampki, nie patrz na Akademię, oceniaj sam wedle własnego gustu, nawet jak to będzie 1 dla "Rękopisu z. w S."

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 4
kubus_19

uwielbiam tych pseudo intelektualistów z filmweba, którzy uważają, że jak oni ocenią film na 9 to inni są za głupi by go zrozumieć. i ta płytka, stereotypowa, ukazująca braki w inteligencji, ale nie innych, opinia "ten film Ci się nie podobał, a był głęboki, to na bank musisz być fanem dzikich akcji i krwawych jadek kina klasy C z hollywood". noo tak, dokładnie tak to działa. ktoś nie ocenił filmu niżej, dlatego, że mu się nie podobało coś innego, jest na bank głupim odbiorcą filmów o niczym zza oceanu! ahhh się popisałeś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones