PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209977}

Zaklęci w czasie

The Time Traveler's Wife
7,3 63 601
ocen
7,3 10 1 63601
Zaklęci w czasie
powrót do forum filmu Zaklęci w czasie

Źle dobrani aktorzy.

ocenił(a) film na 7

Według mnie aktorzy są bardzo źle dobrani. Clare w książce miała być ruda, a Gomez jest blondynem. Być może wybrano ich ze względu na umiejętności aktorski (które zresztą wybitne nie są) jednak wygląd również jest bardzo ważną rzeczą.

użytkownik usunięty
lakeu

podbijam, najbardziej rozczarowal mie gomez ktory mial byc wysokim blondynem super przystojnym...

ocenił(a) film na 9
lakeu

to chyba nie wpłyneło na to, czy film był fajny, czy nie ;)

ocenił(a) film na 7
kasiiia

Według ciebie. Jak oceniam filmy po różnych czynnikach, a na to czy film był "fajny" składa się również dobór aktorów.

ocenił(a) film na 9
lakeu

aha. no mi akurat spodobali się aktorzy, i to bardzo, książki nie czytałam, więc nie patrzę na to pod tym względem.

lakeu

Czytałam książkę i według mnie aktorzy pasują do tego filmu. Wiele jest takich filmów na podstawie książek które aktorzy wyglądają zupełnie inaczej niż napisane. Nie można sugerować się daną książką ponieważ to tylko na jej podstawie jest napisany scenariusz (przez kogoś innego niż autor książki) i to producent wybiera aktorów do danego filmu Tak więc rzeczywiście ocenianie filmów składa się z wielu czynników ale akurat w tym filmie jest to dobra obsada (jeśli nawet nie wyglądają jak w opisie książki)

ocenił(a) film na 7
lakeu

No, Clare jest jeszcze taka w miarę, ale Gomez to koszmar. Miał być pięknym, wysokim, dobrze zbudowanym blondynem. A tutj dostaliśmy jakiegoś niskiej klasy bruneta. Swoją drogą, to ciekawe czemu z Jana Gomalińskiego zrobił się jakiś taki latynosko zalatujący Gomez.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones