PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209977}

Zaklęci w czasie

The Time Traveler's Wife
7,3 63 601
ocen
7,3 10 1 63601
Zaklęci w czasie
powrót do forum filmu Zaklęci w czasie

4/10

ocenił(a) film na 4

Podróże w czasie połączone z wątkiem miłosnym wypadają trochę blado. Film nie trzyma sie kupy i nudzi. Zwyczajnie mi się nie podobał ale pewnie dlatego że nie jestem fanem takich filmów. Sądząc po ocenie ogółu spodziewałem się czegoś więcej i zastanawiam się co takiego urzekło w nim innych.

Porcupine_Man

Zgadzam się, podróże nie trzymają się kupy. Można by to wybaczyć przy lepszym poprowadzeniu wątku miłosnego. Film nie jest jednak zupełnie beznadziejny. Momentami można się nieźle pośmiać.Ale nie to chyba było zamysłem autorów?!

Porcupine_Man

a mi sie jakoś nie chciało śmiać na tym filmie, fabuła była jak najbardziej zrozumiała.
Może to dlatego, że jestem kobietą ? My podobno jesteśmy bardziej wrażliwe o inteligencji nie chce wspominać bo zaraz się Panowie spienią ;)

Porcupine_Man

Za poważnie podchodzisz do tematu. Podróże w czasie to tylko pretekst do całej historii. Gdyby było tam więcej akcji prawdopodobnie nie miałbyś powodów do narzekania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones