PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209977}

Zaklęci w czasie

The Time Traveler's Wife
7,3 63 602
oceny
7,3 10 1 63602
Zaklęci w czasie
powrót do forum filmu Zaklęci w czasie

Odradzam

ocenił(a) film na 4

Ten film nie dorasta książce do pięt. Niektóre piękne sceny są ominięte, a zakończenie zmienione. Naprawdę nie warto oglądać tego filmu bez przeczytania książki, bo gwarantuje, że osoba, która jej nie czytała i wystawiła filmowi ocenę powyżej 8 by się bardzo rozczarowała.
A książka należy do moich ulubionych powieści :)

ocenił(a) film na 7
Georgiana_

W filmie pominięto niektóre sceny z książki? No kto to słyszał?!

Georgiana_

To chyba lepiej, że nie czytała :/ Przynajmniej nie zaliczyła tego rozczarowania co ty, TAK ?
Przynajmniej ocena kogoś kto nie czytał jest bardziej OBIEKTYWNA, tak ?
Przyszedł oglądnąć FILM, a nie przyszedł sprawdzić czy film jest taki jak książka albo nie, TAK ?

ocenił(a) film na 10
rhotax

Mimo wszystko, film piękny. Nigdy nie dorówna książce, ale jeśli mamy oceniać SAM film: cudowny.

domusska

och tu się ocenia sam film nieprawdopodobne? kurcze a myślałam że książki

ocenił(a) film na 4
rhotax

Ciężko żeby jakakolwiek OCENA była OBIEKTYWNA.
Ale tu nie chodzi o to czy FILM jest taki sam. Mógłby być innowacyjny, a i tak by mi się pewnie nie podobał.
Nie mogę oceniać samego filmu, bo od razu moja ocena jest krytyczna.
Ale jak zwykle znajdzie się paru filmwebowiczów, którzy się do wszystkiego przyczepią byle truć tyłek (zamiast wnieść coś ciekawego).

Georgiana_

No niestety, właśnie obejrzałam film (książki nie czytałam) i nie żałuję; bardzo mi się podobał.

Ale rozumiem autorkę wątku - własnoręcznie powiesiłabym tego, kto "zekranizował" 'Paragraf 22':)

ocenił(a) film na 7
_eFFcia_

właśnie przeczytałam książkę, teraz będę oglądać film i sama jestem ciekawa jaki jest film, ale znając życie zawsze książka jest lepsza od filmu..

ocenił(a) film na 8
eluelunia

film świetny, uwrażliwia, pobudza do refleksji, relaksuje...
warto obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones