PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209977}

Zaklęci w czasie

The Time Traveler's Wife
7,3 63 601
ocen
7,3 10 1 63601
Zaklęci w czasie
powrót do forum filmu Zaklęci w czasie

książka fajna, ale film...

użytkownik usunięty

książka mi się podobała, aczkolwiek początku nie mogłam załapać. Film jest tragedią, obkrojony do granic możliwości i taki nuuudny!

ocenił(a) film na 8

mam juz dosc takich komentow..

ocenił(a) film na 8
soglif3

Książka jest rewelacyjna :). A film fakt, okrojony ale podobał mi się, warty obejrzenia :)

ocenił(a) film na 6
moniaa1907

Książka znakomita. Miała w sobie głębie tych wszystkich uczuć towarzyszącym bohaterom jej. W filmie niestety tego nie zauważyłem. Bardzo okrojony. Brak wielu elementów (amputacja stóp, pierwsza miłość Henrego, "numerek Clare z Gomezem itd.) . Inne zakończenie. Film zrobiony w bardzo płytki sposób. Jestem zawiedziony, gdyż książka wywarła na mnie wielkie wrażenie.

ocenił(a) film na 7
Sosino

Mam identyczne odczucia. Film sam w sobie jest naprawdę dobry, ale z racji tego, że jest to ekranizacja, mogliby się bardziej postarać. Szczególnie rozczarowało mnie zakończenie, bo oryginalne było naprawdę "filmowe" i aż się zdziwiłam, że nie wykorzystali tego w wersji filmowej.

ocenił(a) film na 10
soglif3

ja też nie mówię że każdy musi dawać tutaj same 10 ale na jaki film się nie wejdzie to to jest głupie nudne nie do oglądania nie wierze że wszystkie filmy są głupie i nie da się ich oglądać albo gdy w filmie gwiazda jest De Niro to film od razu ma wysoką ocenę a np Efron to ocena jest niższa wiadomo nie chce tu porównywać tych dwóch aktorów bo wiadomo De Niro to mistrz ale nie można oceniać filmów po aktorach w nich grających to że w filmie gra Hannah Montana to nie znaczy że od razu film będzie klapą a na tym portalu często niestety tak ludzie oceniają

ocenił(a) film na 5

Postanowilam ogladnac ten film ze wzgledu na Rachel McAdams jednak film srednio mi sie podobał. Momentami nudny i męczyło mnie ogladanie. Choc pomysl dosyc dobry coś innego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones