PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209977}

Zaklęci w czasie

The Time Traveler's Wife
7,3 63 601
ocen
7,3 10 1 63601
Zaklęci w czasie
powrót do forum filmu Zaklęci w czasie

Nie wiem czy ktoś to zauważył ale panuje taka zasada że o gustach się nie dyskutuję,
spytasz faceta czy podobają mu się twoje buty to odpowie że tak ale w sumie ma to daleko
w dupie, Nie obchodzą go buty. Kobieta lubi biegać po sklepach (nie każda) a facet tego nie
lubi bo wchodzi do sklepu i bierze rzecz którą ma zaplanowaną (nie każdy), podobnie jest z
filmami. Podoba ci się przykładowo titanic a innemu nie to cię za to krytykuje bądź ty jego.
Gusta to największa wada człowieka lecz gdyby każdy miał takie same nie było by pięknych
filmów. Prawie nie istnieją wątki gdzie ludzie nie jadą po sobie po obejrzeniu filmu. I to jest
moim zdaniem błąd. Po co krytykować kogoś za coś czego nie lubi? To tak jakbyś krytykował
swoją matkę za to że nie jest twoim ojcem. Rozumiem wypowiedzieć się co do filmu
przykładowo "fajny" lub "beznadzieja" ale poco pisać "pie*dolnij się w łeb, ciekawe czy ty byś
zrobil lepszy film", jestem laikiem w kinie ale ten film akurat mi się podobał, miło się
oglądało i nie oceniam filmów po 30 minutowym seansie jak koleżanka napisała ale każy
robi jak uważa. ;)

ocenił(a) film na 8
Replay3run

Rzeczywiście realia są takie że w załączonych do filmów wątkach często dyskusje polegają na tym aby komuś narzucić swoje racje, przekonania co do filmu. Po co się wymądrzać i tak nakręcać? Niektórzy zdrowo z tym przesadzają...
No ale są ludzi i taborety.
Co do filmu. Fabuła nadzwyczajna! Wcześniej przeczytałam książkę Niffenegger i kiedy tylko się dowiedziałam że jest jej ekranizacja od razu obejrzałam:)
Film jest niezwykły i wzruszający:) Daję mocne 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones