PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209977}

Zaklęci w czasie

The Time Traveler's Wife
7,3 63 601
ocen
7,3 10 1 63601
Zaklęci w czasie
powrót do forum filmu Zaklęci w czasie

Witam,

Mam to szczescie, ze moglam pojsc wczoraj do kina i obejrzec film na duzym ekranie. Jako wielka fanka ksiazki, podeszlam ze sceptyzmem do filmu. I o dziwo zostalam bardzo pozytywnie zaskoczona. Zarowno Bana jak i MacAdams swietnie odegrali swoje role, ponadto samo tempo filmu bylo w sam raz skrojone, do tego niezla muzyka...wiec jakby oceniac w skali od 1-10, dalabym z czystym sumieniem 7. Jasne, pewne watki ksiazkowe, nie zostaly ujete, ale dla osoby, ktora nie czytala ksiazki, film bedzie stanowil spojna calosc, zatem...zapraszam do kin, bo mysle ze warto ;-))))

meliada

Film obejrzałam 2 dni temu, również na dużym ekranie, i mówiąc szczerze nie zrobił na mnie zbyt dużego wrażenia. Być może staję się coraz bardziej nieczuła, ale jakoś nie było w filmie nawet momentu, w którym zakręciłaby mi się łezka w oku. Co do kreacji aktorskich, to muszę przyznać, że były poprawne.

[UWAGA SPOILERY]

A moment, w którym teść postrzelił głównego bohatera wywołał tylko lekki uśmiech na mojej twarzy (bo miałam nadzieję, że jednak zostanę miło zaskoczona). Przewidywalne aż do bólu, mniej więcej od momentu znalezienia Henrego postrzelonego na korytarzu.

[KONIEC SPOILERÓW]

Zabrakło mi w filmie dramaturgii i otoczki tajemniczości.
Zaznaczę, że nie czytałam książki, może kiedyś..

6.5/10

gatecrasher

* miałam na myśli dramatyzm, hehe ;) nie dramaturgię:

"Zabrakło mi w filmie dramaturgii i otoczki tajemniczości."

meliada

Ja czytalam kiazke ponad dwa lata temu. Przyznam ze nie zaliczam sie do osob, ktore latwo sie wzruszaja ale spo skonczenniu ksiazki oczy mialam lekko czerwone i opuchniete ;)
Czekalam dwa lata na ekranizacje i przyznam ze sie nie zawiodlam. Film jest bardzo wierny ksiazce co mozna bylo latwo zobaczyc po moich oczach gdy wychodzilam z kina ;)

meliada

gdzie był pokaz przedpremierowy? czy będzie jeszcze jakiś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones