PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875831}

Zakochana Anais

Les Amours d’Anaïs
5,8 557
ocen
5,8 10 1 557
Zakochana Anais
powrót do forum filmu Zakochana Anais

Poszłam do kina spontanicznie i raczej spodziewałam się głupawej komedii, a w rzeczywistości film okazał się przezabawny, bardzo ładny i zmysłowy. Film pewnie nie zasługuje na 10, ale wszystkie propozycje z wątkami LGBTQ+ mają na polskim filmwebie zaniżoną ocenę i stąd moje "10".

ocenił(a) film na 10
swinkakwik

Film jest nie tylko zabawny, ale przekazuje wiele ważnych treści. To obraz z przesłaniem. Niesłychanie mądry, choć zawiera również elementy zabawne i poruszające wszelkie zmysły... Piękny :) Zasługuje zdecydowanie na 10!

ocenił(a) film na 10
justinmep

Przyznam, że dzisiaj słuchałam Bette Davis Eyes kilka razy, bo raz uwielbiam tą piosenka, a dwa uważam, że film był mega, więc będę na pewno wracać do niego ;)

ocenił(a) film na 10
swinkakwik

No proszę! Ja też bardzo lubię ten utwór. Znałam go, co prawda wcześniej, ale teraz jakoś niesamowicie mnie porywa. Ja do tego filmu również będę wracać... Są filmy, do których często wracam...:) Ten film z pewnością jest szczególny...

ocenił(a) film na 7
justinmep

Widziałem film tydzień temu i bardzo mi się podobał a co do w/w utworu to znam go od dawna.Również mnie porwał więc podkręciłem dźwięk i podziwiałem te dwie piękne tańczące kobiety,dodam że jedne z moich ulubionych aktorek współczesnej X muzy. PS film widziałem z ciekawym wprowadzeniem na alekino+

ocenił(a) film na 10
justinmep

Potwierdzam...cieszę się, że dziś przypadkiem na niego trafiłam

swinkakwik

chill, ten film ma tylko 120 ocen, nie ma co wyciagac wniosków z tej sredniej co jest

swinkakwik

Skąd wniosek, że film LGBTQ+ ma w Polsce / filmweb zaniżoną ocenę a nie np. że wszędzie indziej ma zawyżoną ocenę ?

ocenił(a) film na 9
swinkakwik

to nie jest film z wątkiem LGBTQ+ ! To jest film o wzajemnym uczuciu dwóch kobiet i całej historii z tym związanej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones