PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180058}

Zakochana Jane

Becoming Jane
7,3 46 662
oceny
7,3 10 1 46662
5,2 5
ocen krytyków
Zakochana Jane
powrót do forum filmu Zakochana Jane

Anne Hathaway?

ocenił(a) film na 10

Jak się spisała? Gdy dowiedziałam się o filmie, podeszłam do niego b. entuzjastycznie, ale mocno mnie zastanowiło obsadzenie w roli głównej tej aktorki. Zdziwiłam się, że to Amerykanka. Wszystkie filmy oparte na powieściach Jane Austen, a ten opowiadający o niej samej, były przesiąknięte Anglią i do szpiku kości brytyjskie. A teraz Anne tak sobie gawędzi z amerykańskim akcentem w tym filmie? Jak to jest? Jestem ciekawa opinii tych, którzy obejrzeli.

ocenił(a) film na 5
noorey

Anne Hathaway była świetna. Naprawdę:). Mimo, iż z życia Jane Austen możnaby wykrzesac coś więcej, film był niezły. Radze, jednak byc nastawionym na melodramat z nutą komedii romantycznej niz na biografię. Ja tak zrobiłam i jestem zadowolona. Wracając do Anne to jej kreacja ''miała ręcę i nogi'', było tez kilka ciekawych momentów z jej udziałem, akcent był odpowiedni, chcociaż nie tak piękny jak wspaniałej Maggie Smith.
Ja daję 9. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Charlize

bardzo mi sie podobał film.......uwielbiam tego typu ekranizacje;)

użytkownik usunięty
noorey

Moim zdaniem grała nieźle, choć do odtwórczyń ról ekranizacjach jej książek, takich Jak Jennifer Ehle, Kate Beckinsale, Felicity Jones czy choćby nawet Gwyneth Paltrow to jej daleko, brak jej jakiejś klasy czy uroku, który wypływałby z jej wnętrza, brak iskry w oczach, która wyrażałaby inteligencję i dowcip.
Nie oceniam tego, jaką Jane stworzyła, bo to kwestia scenariusza... Może gdyby scenariusz był lepszy, to i Anne bardziej by mi się podobała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones