PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180058}

Zakochana Jane

Becoming Jane
7,3 46 662
oceny
7,3 10 1 46662
5,2 5
ocen krytyków
Zakochana Jane
powrót do forum filmu Zakochana Jane

zobaczyć pierwsze zdjęcie nie z planu, to proszę podążać za tym linkiem i wskazówkami :) http://www.hanwayfilms.com/flash_positive.htm [www.hanwayfilms.com/fla...]

our films ---)current films---)Becoming Jane


Moim zdaniem film będzie miał klimat:)

ocenił(a) film na 10
talia

Czekam i czekam i nie wchodzi mi ta strona.

Elizabeth_Bennet_2

Ja nie mam z nią problemów. Może to wina Twojej przeglądarki?

użytkownik usunięty
talia

Z opisu widać, że nie będzie to wierna biografia Jane. Film może być fajny, ale tym, którzy nie znają życia Jane, może dać fałszywe wyobrażenie. Niby fajnie, ale trochę szkoda.

ocenił(a) film na 10

Ja, niestety, nie znam dokładnie biografii Jane. Co takiego zminili w filmie?

użytkownik usunięty
Elizabeth_Bennet_2

Już drugie zdanie - siostra Jane nie wyszła za mąż - mała rzecz, ale już można się przyczepić ;). I dalej - sam wstęp nawiązuje do Dumy i uprzedzenia, ten kuzyn i Lady jakaśtam, a czytałam listy JA i nic o tych osobach nie było o ile dobrze pamiętam. Tom Lefroy o ile mi wiadomo nie był takim łobuzem... I na końcu jest coś o "szczęśliwym zakończeniu", co tu kompletnie nie powinno mieć miejsca ;). Może to nie będzie zły film, ale na pewno nie będzie wierny.

ocenił(a) film na 10

Nie wyobrażam sobie, żeby mogło być szczęśliwe zakończenie, przynajmniej jeśli chodzi o wątek miłosny. Bo Jane Austen za mąż nie wyszła.

Elizabeth_Bennet_2

Pierwsze 4 zdjęcia promujące film:) http://ahathaway.info/gallery/thumbnails.php?album=58

Zgadzam się z Akaterine. Film może być fajny, ale na pewno nie będzie to wierna biografia Jane. Obawiam się, że to może być połaczenie jej książek, co może nie wyjść na dobre... Ale cóż, miejmy nadzieję, że ten film przyciągnie nowe wielbicielki Jane:D

ocenił(a) film na 8

Czy znasz może jakąś dobrą biografię Jane Austen, która byłaby dostępna w Polsce?

użytkownik usunięty
Jope

Są dwie biografie w Polsce, "Niezłomne serce" Valerie Grosvenor Myer oraz druga, autorstwa Helen Lefroy (ta podobno niezbyt wyczerpująca i nie można się po niej dużo spodziewać. Obie do zdobycia chyba tylko na allegro (albo na jakichś wyprzedażach czy coś), na allegro idą bardzo wysoko...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones