PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180058}

Zakochana Jane

Becoming Jane
7,3 46 658
ocen
7,3 10 1 46658
5,2 5
ocen krytyków
Zakochana Jane
powrót do forum filmu Zakochana Jane

Smile...

ocenił(a) film na 9

Piękny film.. tzn pewnie nie jakiś cudowny etc. ale jak dla mnie -zdesperowanej swoim brakiem życia uczuciowego osoby był niesamowity.. No i James McAvoy - jeśli ktoś mi powie że jego uśmiech w scenie tańca nie był zniewalający to.. - no lepiej niech tak nie mówi!!;)
No i muzyka!!! Świetna - moim zdaniem lepsza niż w "Dumie i uprzedzeniu"..

Ewel_3

Oj tak, jestem tego samego zdania :D Film jest cudowny! Zakochałam się w nim od pierwszej minuty :) A James spisał się znakomicie. Faktycznie ten jego uśmiech w scenie tańca był (i nadal jest) taki..no taki cudowny i w ogóle kocham ten jego uśmiech! Tą scenę mogłabym oglądać bez końca :) Zresztą jak tylko mam wolną chwilkę to właśnie to robie :D Muzyka faktycznie świetna, strasznie mnie ta historia urzekła. Szkoda tylko, że
losy Jane i Toma właśnie tak się potoczyły :(

Ewel_3

Ja powiem tyle:
film mi się ogólnie podobał,bo lubię filmy kostiumowe,ale po tym jak oglądnęłam kołacze mi się pytanie:kiedy oni właściwie się w sobie zakochali? to było jak dla mnie duże niedociągnięcie w scenariuszu,bo najpierw się kłócą,a właściwie już zaraz wodzą za sobą wzrokiem na balu.
niewątpliwym plusem jest oczywiście Jame McAvoy-ten jego uśmiech i oczęta <rozpływa się>
film całkiem milusi,ale jak to bywa zwykle z filmami kostiumowymi,dla kobiet:)

ocenił(a) film na 10
Ewel_3

ooo tak, muzyka jest wspaniała. Film jest równie dobry jak "Duma i uprzedzenie". Zakochałam sie w scenie, kiedy tańczyli na balu;] tzn filmowa Jane i Toma. Wspaniała gra aktorów.
Polecam innym do objerzenia tego filmu;]

sloneczkoo444

Już się obawiałam, że jestem jedyną zakochaną w tym uśmiechu i ogólnie w filmowym Tomie ;P Ale jak dla mnie inni aktorzy wypadli jakoś tak słabo na tle McAvoya. Po obejrzeniu filmu pamiętałam tylko jego grę, która zresztą była świetna xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones