PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180058}

Zakochana Jane

Becoming Jane
7,3 46 662
oceny
7,3 10 1 46662
5,2 5
ocen krytyków
Zakochana Jane
powrót do forum filmu Zakochana Jane

Czekałam na ten film już dość długo, nie mogłam się doczekać. A tu kompletne rozczarowanie... Ledwo wytrzymałam do końca, ekstremalnie nudny.
Fanki Jane (i Anne ;)) na pewno film chętnie zobaczą ale nikomu innemu go nie polecam...

smerfetka

musze przyznac, ze tez jestes troche rozczarowana. w ogole ogladajac ten film mialam wrazenie, ze to kopia dumy i uprzedzenie...strasznie podobne do siebie filmy ale jednak bardziej przypadl mi do gustu film w roli glownej z keira. mimo,ze aktorka z zakochanej jane dobrze zagrala. momentami film ten byl nudny...wrecz monotonny. ale zeby zobaczyc to mozna poswiecic prawie 2h...ale bez wiekszej rewelacji :)

ocenił(a) film na 10
inkasia

muszę powiedzieć, że ktoś tutaj nie ma gustu...

użytkownik usunięty
joannabugaj

Jak można nie mieć gustu? Każdy ma gust, inna sprawa, że mogą być różne od Twoich, jednak jest to kwestia, o której umownie się nie dyskutuje ;).

ocenił(a) film na 10
smerfetka

Mi film się bardzo podobał ,gdyż kocham filmy historyczne ,które oddają atmosferę czasów , które prezentują :) ,a po za tym nie sądzę by był on podobny do "Dumy i uprzedzenia" chyba jedynie ,że akcja dzieje się w tym samym wieku. To bardziej "Duma i uprzedzenie" jest podobna do "Zakochanej Jane" przecież Jane Austen pisała tą książkę właśnie po romansie z Tomem Lefroyem :P ale oczywiście kwestia gustów . W każdym bądź razie gra aktorów z "Zakochanej Jane" jest naprawdę wspaniała :) zachwalam sobie również ścieżkę dźwiękową :) ,więc osobiście polecam ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones