PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=529319}
6,7 3 064
oceny
6,7 10 1 3064
Zakochany Goethe
powrót do forum filmu Zakochany Goethe

pozytywne zaskoczenie

ocenił(a) film na 8

myślałam, że film będzie słaby, a tu proszę. Przede wszystkim dużym plusem filmu jest gra aktorska: Moritz Bleibtreu jest świetny. No i Alexander Fehling, który mi osobiście przypomina młodego Stuhra:) Polecam ten film:)

Murron

A powiedz mi tylko, w jaki sposób miałeś okazję go oglądnąć? Byłeś na seansie w Niemczech? Nie wiesz może, czy wyszedł już na dvd? Potrzebuje go do mojej pracy dydaktycznej...

ocenił(a) film na 8
ficiu6

oglądałam go w Niemczech i niestety nie wyszedł jeszcze na dvd :( Ale mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć. Może niedługo będzie w Polsce... Jeśli masz w pobliżu Związek Mniejszości Niemieckiej lub podobną organizację to może oni pomogą? Czasami organizują jakieś pokazy filmowe, sprowadzają filmy z Niemiec itd...

Murron

Ktokolwiek widział, ktokolwiek zna?

Z chęcią bym zobaczył jak Niemcy ukazują swojego jednego (moim względem) z najlepszych pisarzy. Jeśli ktokolwiek by znalazł jakikolwiek sposób zdobycia tego filmu byłbym zachwycony gdyby się podzielił taką informacją.

ocenił(a) film na 8
hellsing88

można kupić: http://www.amazon.de/gp/product/B004FHEKKU/ref=pd_lpo_k2_dp_sr_1?pf_rd_p=4710614 93&pf_rd_s=lpo-top-stripe&pf_rd_t=201&pf_rd_i=B0001W1L3W&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF& pf_rd_r=1CE6BET4YTX4C1NM2NKB

jeśli chodzi o ukazanie Goethego, to jest to w filmie młody, niedoświadczony poeta, który nie stroni od alkoholu i zabawy. Taki typowy student, trochę nieogarnięty ;) ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Murron

http://www.heliosnet.pl/12,Katowice/BazaFilmow/Szczegoly/film/1277/Zakochany-Goe the

ocenił(a) film na 7
Daria_2

dziś o 19.00 w Kinie Muza w Poznaniu jest.

ocenił(a) film na 6
Murron

całkiem lekki film, przyjemnie się ogladało... Trochę mi przypominał nową wersję 'Dumy i uprzedzenia' z Keirą, raczej w holywoodzkim stylu, na pewno nie niemiecki film o niemieckim dobru narodowym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones