PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833087}

Zakonnica II

The Nun II
4,9 16 442
oceny
4,9 10 1 16442
2,8 6
ocen krytyków
Zakonnica II
powrót do forum filmu Zakonnica II

Dawno nie oglądałem tak zabawnego filmu. W filmie pojawia się polski akcent czyli koziołek matołek( lekko zmutowany, jakby na kształt fauna).francuzik jest tak cudowny, że w pewnym momencie powala kobietę wzrokiem, a następnej zapiera dech w piersiach od jego dotyku. Najlepsze jednak było zakończenie czarnoskóra aktorka na łańcuchu, obok kobieta na stosie , a na koniec pokonują demona ogromną ilością alkoholu.

ocenił(a) film na 2
Cyprian_kielbasinski

Mylisz się. Zakończenie to dorodne pomidory .

ocenił(a) film na 5
Cyprian_kielbasinski

Jak to jest dla Ciebie zabawny film to znaczy, że nie masz mózgu!

Conti10

chyba nie zrozumiałeś w jakim charakterze on to napisał xd

ocenił(a) film na 5
sportismylifee

Nie ważne w jakim, bo ten film absolutnie pod żadnych charakterem nie był zabawny

Conti10

No właśnie ważne i na tym polega jego komentarz. Nie wiem czy się urodziłeś wczoraj, ale bierzesz wszystko dosłownie i na poważnie xd

ocenił(a) film na 5
Conti10

Ten film w żadnym momencie mnie nie przestraszył a oglądałem go tylko dlatego że monetami był właśnie zabawny.
A wszystko przez to że jestem ateistą i nie mam mózgu.
Kiedyś jak wierzyłem w wymyślonego dziadka w chmurach to może znalazło by się kilka scen które by mnie przestraszyły ale nie dzisiaj.

ocenił(a) film na 5
soulfly777kris

Idź się chłopie leczyć jak ten film był dla ciebie zabawny
A jakbym kazała ci iść w nocy na cmentarz a tam bym się przebrała za zakonnicę i do ciebie wyskoczył to byś się zesrał w gacie oczywiście o ile byś na ten cmentarz wszedł.
Skończyłem temat!

ocenił(a) film na 2
Conti10

Hehe ja bym się udał do lekarza , na podstawie tego co czytam wychodzi mi że udar już przebyty.

ocenił(a) film na 5
Maverick0069

Chyba ty i twoja matka!

ocenił(a) film na 4
Conti10

wtf ziomo, chyba problemy z kontrolowaniem emocji. Polecam głebokie wdechy i wydechy. Nie każdy musi się zgadzać z każdym. A to że nie podoba ci się kogoś opinia nie oznacza że musisz obrażać. Słabiutko

ocenił(a) film na 5
kaszmirowski

K... ale nie jest komedia - tyle w temacie! Trzeba mieć coś nie tak z głową żeby pisać komedia roku - albo oglądać film bez pier.. zioła!
Skończyłem ten temat powtarzam po raz kolejny,

ocenił(a) film na 4
Conti10

dlaczego taka złość? jak ktoś używa słowa komedia dla lekko śmiesznego filmu to w czym problem. Ponownie jeżeli się nie podoba to nie odpisuj a nie obrażaj. Ludzie mogą mieć inne zdanie od ciebie. Może faktycznie ktoś ma tak "wysublimowane" poczucie humoru ze była dla niego to komedia a dla ciebie nie. Każdy ma inne preferencje i może inaczej subiektywnie oceniać. Gdyby wszyscy byli tacy sami byłoby nudno kolego

ocenił(a) film na 5
kaszmirowski

Zastanów się co piszesz!? Jak horror może być komedią!
Jeżeli dla kogoś czyjś horror lub dramat jest komedią to nie mamy o czym rozmawiać! Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
Conti10

No i faktycznie nie ma co rozmawiać. Jesteś jednym z tych co tylko oni mają rację. A tak swoją drogą polecam udać się do psychologa albo sprawdzić jelita czy nie drażliwe. Bo to nie jest normalne tak popadać w złość, bez złości, serio życzę zdrówka :)

Conti10

Ahahahahahaha :) kumam - Ty też żartujesz :) Ej... zaraz to żart co nie? Czy po prostu jesteś zjebem?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Conti10

Słuchaj -, ja tylko wysnułem przypuszczenie. Ale skoro się tak gotujesz, znaczyv- coś jest na rzeczy :D

Conti10

Ale po co ta agresja kolego? Masz jakieś Spectrum i nie odróżniasz drwiny z kiczowatego gniota od realiów - to nas poinformuj, bo zaraz Cię tu wszyscy rozjadą za gówniarskie odzywki

ocenił(a) film na 5
Michal_Kazmierczak_5

Weź chłopie spadaj, ile czasu można wałkować ten temat! Masakra PS. Jak ja się wszystkich boję ojejku chyba nie będę wychodził z domu HAHAHA

Conti10

Wystarczy, że boisz się Zakonnicy :D Buhahahahaha :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones