PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=777024}

5,2 10 1 70474
3,4 5
ocen krytyków
Zakonnica
Demon w habicie ma pociągłą twarz, haczykowaty nos i skórę jak papier ścierny. Doczekał się też własnego... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Kleryk, uzdrowicielka i awanturnik wyruszają na wyprawę w głąb bezkresnych podziemi przedwiecznego klasztoru by powstrzymać wielkie zło. Czy uda im się pokonać ostatecznego bossa? Nie, to nie jest opis kolejnej gry RPG, bądź filmu z gatunku fantasy. To tylko recenzja filmu "Zakonnica" w reżyserii Corina Hardyego.  więcej
To było nieuniknione. Po swoim krótkim epizodzie w Obecności 2, a w efekcie masie materiałów filmowych na każdym z możliwych mediów społecznościowych, było już przesądzonym, że włodarze Warner Bros przybliżą nam historię demonicznej zakonnicy, do tej pory przyodzianej w habit tajemnicy. Marketingowa spirala nakręca się sama, a usunięty z YouTube zwiastun zwiększa apetyt widzów na kolejny spin-off  jednej z popularniejszej w ostatnich latach serii horrorów. Pytanie, czy twórcy sprostali temu apetytowi. więcej
Film ten reklamowany był jako najmroczniejszy rozdział ze świata "Obecności". Jak już można się domyślić po tytule, faktycznie posiada on mroczny klimat, ale w większości momentów (zwłaszcza w trzecim akcie) bardziej przypomina kino superbohaterskie aniżeli horror. więcej