PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40436}

Zakręcony piątek

Freaky Friday
6,4 66 311
ocen
6,4 10 1 66311
6,1 8
ocen krytyków
Zakręcony piątek
powrót do forum filmu Zakręcony piątek

Absolutnie nie potwierdza się reguła, iż film miałby być przeznaczony tylko dla nastolatek. Wiele razy oglądałam sama, a gdy kiedyś dali w telewizji - uśmiali się na nim moi rodzice :P
Myślę, że niektórych po prostu zniechęca obecność Lohan, ale wcale nie jest źle.
Szczerze polecam :)

ocenił(a) film na 7
Ofeflia

Wydaje mi się, że treść aż zaprasza do międzypokoleniowego seansu.

ocenił(a) film na 7
TangoAndWaltz

W sumie prawda

ocenił(a) film na 8
Ofeflia

Zdecydowanie nie jestem nastolatką a komedie z LL lubię. W tym filmie była też kapitalna muzyka w wykonaniu zespołu, w którym grała L. Lohan. Nie wiem czy ten zespół grał wszystko ale lubię ten styl/rodzaj rocka (kojarzy mi się z "Blondie") i czasem takie kawałki są w starszych filmach USA np. coś ze "Złośnicą" ("10 Things I Hate About You" chyba taki tytuł).

ocenił(a) film na 2
Ofeflia

HMM Cóż za dziwny komentarz.
W rzeczywistości to wszystko jest na odwrót niz napisałaś.
Ten film to gniot - familijne goowno bez dna.
Lohan zniechęca ludzi do ogladania tego filmu?
Co? haha
Obejrzałem ten film jedynie ze względu na to że ta niespotykanie seksowna i piękna kobieta gra w tym filmie.
Oceniłem film na 2, a jakby Lindsay Lohan w nim nie grała to dałbym zero.
Nieśmieszna komedia lecz Jak zawsze świetna Lohan :-)

Ofeflia

Byłam na tym filmie w kinie z klasą, będąc w wieku nastoletnim. Teraz obejrzałam ponownie jako osoba dorosła - wciąż mi się podoba. Zdecydowanie nie jest to film tylko dla nastolatków, chętnie obejrzałabym go ze swoją mamą, żeby razem się pośmiać, tym razem już z dystansem do dawnych wielkich problemów nastolatków ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones