PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660822}

Zamach

L'Attentat
6,4 1 005
ocen
6,4 10 1 1005
Zamach
powrót do forum filmu Zamach

5.5/10

ocenił(a) film na 5

Mnie się niestety nie spodobało... wiele tu nielogicznych rzeczy... dużo naciągania... do tego nieco nużący obraz... spodziewałem się dużo lepszego filmu... te całe dochodzenie i to co z niego wynikło... nie przekonało to mnie...

reptile2006

Film mało realny. Byłem kiedyś w Palestynie i w Izraelu na zaproszenie organizacji kombatanckich. Przemieszczanie obcokrajowców do Palestyny jest szczegółowo monitorowane a co dopiero przemieszczanie się Araba, którego żona dokonała zamachu. To duża niedorzeczność. Poza tym film nudnawy i wyczułem nutę usprawiedliwienia dla terroryzmu. Terroryzm jest be bez względu na to o co się walczy.

ocenił(a) film na 6
carmen8_fw

Najpierw musisz określić czym jest terroryzm, bo dla mnie równie dobrze ostatnie tańce Rosji to terroryzm, jak i USA w Iraku to też terroryzm.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1020223,title,Rachunek-sumienia-USA-czyli-jak-superm ocarstwo-stosowalo-straszliwa-bron,wid,15960997,wiadomosc.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones