PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566131}

Zamiana ciał

The Change-Up
6,6 86 166
ocen
6,6 10 1 86166
5,3 10
ocen krytyków
Zamiana ciał
powrót do forum filmu Zamiana ciał

Nie wiem co tam jest żenującego, ale jak komuś brak dystansu, nie rozumie znaczenia "
komedia" i brak mu poczucia humoru, to lepiej niech sobie odpuści ;D

ocenił(a) film na 8
jokris

Zależy co masz na myśli w kwestii braku poczucia humoru.
Niestety, albo stety każdy ma inne.
Komedia jest zabawna dla osób, bardziej luzackich. Wnioskuje na podstawie mojego otoczenia. Tym bardziej luźnym osobom komedia podeszła, natomiast tym sztywniakom już nie za bardzo.
Ja powiem szczerze, że dobrze się bawiłem. Niektóre sytuacje były naprawdę śmieszne. Najlepiej jest oglądać komedie na zmianę - raz bardziej wymagającą, raz mniej :)

ocenił(a) film na 5
IceMan2991

śmieszna chwilami bardzo, ale jak dla mnie momentami niesmaczna, wolę mądrzejsze komedie

ocenił(a) film na 8
wikiw99

A co twoim zdaniem było takiego niesmacznego w tym filmie?
Ja ogólnie nie mam jakiś moich typów komedii - oglądam jakie się tylko da. Niektóre są mega głupie, ale to też bywa zabawne, a niektóre bawią wyszukanymi zwrotami.
Jeżeli film mnie śmieszy to tyle mi wystarczy.
Dałaś 5/10, a więc już coś. Nie to co inni 1/10 bo uważają się za "klasę wyższą". Pozdro :)

IceMan2991

Wikiw99 Nie uważam by był filmem głupim, w odróżnieniu do niektórych seriali, które dla Ciebie są jak widać bardziej górnolotne ;) no ale pojecie głupoty jest względne.Jesteś bardzo młoda osobą, wiec również nie dziwi mnie Twój niesmak do niemowlęcej kupki. Dla mnie, mimo, iż niektóre sceny dość wymowne, to film spełnił swoją rolę , mnie I żonę, oraz naszych znajomych i ,że tak napiszę kolokwialnie, bardzo pozytywnie odjechany ;D Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
jokris

Mój syn ma już 6 lat, także wiem co to kupa. Jeśli chodzi o seriale to ja myślę, że każdy ocenia je pod innym kątem niż filmy, serial to serial, a film to film. Dlatego mamy ranking seriali i filmów osobno. Co do filmu to ja myślę, że twoja ocena 9/10 i porównanie np. ja dałam ''Ojcu Chrzestnemu'' 9 tak trochę nijak. Wiadomo komedia sama w sobie nigdy nie będzie tak ambitna jak nawet dramat-komedia więc też to porównanie nigdy nie będzie czysto sprawiedliwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones