PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566131}

Zamiana ciał

The Change-Up
6,6 86 138
ocen
6,6 10 1 86138
5,3 9
ocen krytyków
Zamiana ciał
powrót do forum filmu Zamiana ciał

Mega słaby

ocenił(a) film na 2

Film prostacki, polecił mi go znajomy, przy czym opowiedział mi o dwóch śmiesznych
scenach. Żadnych innych śmiesznych scen tam nie widziałem. Szczerze nie polecam. Gra
aktorów jest ok, ale scenariusz strasznie słaby. Lepiej pójść spać niż to oglądać.

ocenił(a) film na 2
matrixadam

Popieram. Dla mnie 1 śmieszna scena to jak szef powiedział do Batemana żeby usiadł po ich stronie;p Może jeszcze parę śmiesznych dialogów było, ale ogólnie żenada, nie obejrzałem całego.

użytkownik usunięty
mastom82

Już sranie komuś na twarz świadczy o rynsztokowym poziomie filmu. Dlatego nie lubię komedii z R-ką, a to był jeszcze gorszy niewypał niż obydwie części Kac Vegas.

ocenił(a) film na 2

A co to jest R-ka? I Kac Vegas wcale nie był zły.

użytkownik usunięty
mastom82

R-ka to kategoria wiekowa według której filmu nie mogą obejrzeć osoby poniżej 18 roku życia. Cechuje się albo mocnymi scenami przemocy albo golizną. Kac Vegas raczej cierpiał na nieśmieszne żarty ;p

ocenił(a) film na 2

A mi się podobał:). Kwestia gustu. Żarty były śmieszne tam akurat i komedia na poziomie, czego nie można powiedzieć o "Zamianie ciał". Pozdro.

Kolega ma tutaj trochę wypaczone pojęcie o kategorii R.
Przykładowo: Gliniarz z Beverly Hills, Prometeusz czy Matrix też są w R.

To fakt, że ta kategoria ta ostatnio jest często wykorzystywana do granic możliwości, by przyciągać czymś do kin (brutalność, wulgarność), ale jest sporo filmów, które z niej korzystają tylko dlatego, że dwa razy padło słowo f.uck lub pojawi się trochę więcej krwi niż z zadrapania czy też kawałek cycka.

użytkownik usunięty
Kazioo

No wiadomo, że wystarczy trochę więcej pokazać aby dostać R, ale ostatnio jak coś ma taką kategorię wiekową to ludzie za bardzo to wykorzystują :P

użytkownik usunięty

Ostatni film Wachowskich też ma R-kę jakby prawie ich każdy film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones