PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560762}

Zanim nadejdzie noc

Dying of the Light
4,7 4 833
oceny
4,7 10 1 4833
Zanim nadejdzie noc
powrót do forum filmu Zanim nadejdzie noc

8

ocenił(a) film na 8

Bardzo dobry film, ciekawy pomysł i świetna gra Cage'a, nie wiem dlaczego tak niska ocena, nie w każdym filmie musi być szybka akcja i lejąca się krew, ten film ma jakby drugie dno, bardziej psychologiczne.

ocenił(a) film na 3
czarnulka361

Nie jakby drugie dno, tylko sam jest dnem.

ocenił(a) film na 4
Leszy2

Nie jest dnem, tylko drugim dnem. Takie dno dna. :)

ocenił(a) film na 6
czarnulka361

WITAJ CZARNULKA361... Wkrotce zabiore sie za obejzenie tego filmu i ocenie go... PS.Jestes naprawde piekna na tej fotce...

punisher822_filmweb

I tak nie poruchasz ;P

ocenił(a) film na 6
mativandamme

Nawet mi to co napisales nie przeszlo przez mysl bo po1 tu sa prawie same sciemniary a po2 nie szanuje kobiet ktore nie potrafia zwyklego DZIEKUJE powiedziec lub napisac za komplement.

punisher822_filmweb

Weź nie rozpie*dalaj, stary...

PS. Jesli ona taki film ocenia na 8, to już budzi pewne wątpliwości. A jak głosi stare powiedzenie "Gdą są jakieś wątpliwości... to nie ma żadnych wątpliwości..."

colagio

nie no.... padam ze smiechu....zaje...bisty temat

punisher822_filmweb

Nie no proszę cię.....laska ma ci dziękować za podziwiania avataru zdjęcia na FW . Nie mam pytań .

punisher822_filmweb

Haha ,co z ciebie za koleś . Ty chyba nie widziałeś nigdy pięknej kobiety :) . Ona jest marna , z resztą wygląda na taka co lubi do dzioba^^ . Film marny ,laska jeszcze marniejsza a z ciebie typowy buc!

ocenił(a) film na 6
Oczajdusza

PAJACU nie znasz mnie wiec nie oceniaj i nie zycze sobie glupich tekstow na moj temat. Jestes taki 'KOZAK W NECIE PIZ...DA W SWIECIE' to sobie badz ale daruj sobie chamskie teksty.

punisher822_filmweb

Nie muszę ciebie znać, wystarczy mi to co widzę a raczej czytam :) potwierdza się że jesteś BUCEM "KOZAK W NECIE PIZ...DA W SWIECIE" - niezła rymowanka na poziomie gimnazjum ^^ . Pajacem to jesteś tutaj tylko TY - już wystarczająco się ośmieszyłeś! Brechtam i czekam na więcej :) haha.

punisher822_filmweb

Wyszedłeś na debila i tyle, mniejsza o nazewnictwo. Ochłoń i przeczytaj jeszcze raz wszystko ,kilka osób z ciebie szydzi i w "twojej" czarnulki ,to już chyba wystarczająco powinno dać ci do myślenia. Weź ją ze sobą i zamilczcie na wieki ,tak będzie lepiej dla nas wszystkich uwierz. To jest forum o filmach i ludzie chcą dyskutować o tym, a nie czytać jakieś pierdoły o jakieś marnej lafiryndzie.

ocenił(a) film na 8
Oczajdusza

Nie życzę sobie komentarzy na mój temat, to nie jest forum o mnie. Brak kultury!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
punisher822_filmweb

wygląda jak by miała dauna :P. pewnie nie wiedziała oco chodziło w filmie i tak oceniła .

czarnulka361

Nie ma happy endu to i oceny niskie.

czarnulka361

''nie w każdym filmie musi być akcja i lejąca się krew'' typowy, jałowy, banalny argument laika ...

czarnulka361

świetna gra Cage? To co on pokazał tutaj to jest totalne dno. Już się dawno wypalił. A film to badziew

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones