PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702289}

Zanim się obudzę

Before I Wake
5,9 28 317
ocen
5,9 10 1 28317
4,4 5
ocen krytyków
Zanim się obudzę
powrót do forum filmu Zanim się obudzę

dobry pomysł

ocenił(a) film na 5

pomysł na fabułę świetny, jednak można było to wykonać dużo lepiej i zrobić z tego konkretny horror, bo zmieszali to z dramatem i wyszło co wyszło :)

ocenił(a) film na 6
diablo5257

Ja mam odwrotne odczucia - kompletnie niepotrzebnie dodali kilka słabych scen z pogranicza horroru do dramatu, obniżając całkowicie jego wartość. Sam pomysł faktycznie dobry na horror, ale od początku było widać, że film sprawdza się dużo lepiej w kategorii dramatu. Mógł być naprawdę dobry dramat sf o tęsknocie i stracie, ale musieli wrzucić sceny z mocno tanim straszeniem, bez którego film by się mógł w zupełności obyć. No ale wymyślił sobie reżyser, że zrobi horror, to musiał kombinować, co tu zrobić, żeby chociaż raz ktoś podskoczył - więc mamy słabe jump scene i średniego technicznie 'stwora'.

ocenił(a) film na 5
Hydeist

Jako horror to w sumie.. jakieś 2/10. Jako Fanstasy/dramat/kino familijne ..mocne 5 czy 6/10. Z SF ten film moim zdaniem nic wspólnego nie ma. Takiej bajki to raczej domena Fantasy.

ocenił(a) film na 6
Hydeist

Właśnie chciałam napisać coś podobnego ale zobaczyłam Twoją odpowiedź.
Prawda jest chyba jednak taka, że w obydwu wersjach film by się sprawdził, obecnie jednak mamy coś po środku. Do mnie jednak bardziej przemawia wersja dramatu fantasy, gdyby za reżyserie wziął się del Toro to byłoby znakomicie.

diablo5257

Jako horror, film jest słaby, niestety.

ocenił(a) film na 5
Halun79

dokładnie, tak jak napisałem, wyszło co wyszło :)

ocenił(a) film na 8
diablo5257

Propozycje polskich horrorów
Zmora
Czarny Pies
Dzika planeta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones