PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723705}

Zanim się pojawiłeś

Me Before You
7,5 186 444
oceny
7,5 10 1 186444
5,3 15
ocen krytyków
Zanim się pojawiłeś
powrót do forum filmu Zanim się pojawiłeś

9/10

ocenił(a) film na 9

Ryczałem jak moja zona albo i gorzej. Super film.

ocenił(a) film na 5
oszczakiewicz11

Można się popłakać, jak panna rzuca dobrego chłopa dzielnie walczącego z własnymi ograniczeniami w sporcie dla bogatego dupka i tygodniówki jego ojca zapisanej w testamencie.
Wystarczy ubrać gównianą historię w piękne opakowanie, żeby ludzie bez wyobraźni podniecali się jak 5 latek kapiszonowcem na odpuście.

użytkownik usunięty
JeffStruecker

"...oto jest spowiedz kretyna,zycie kretyna to lza,ktoraz pokocha dziewczyna takiego kretyna jak ja?..."

ocenił(a) film na 4
oszczakiewicz11

Film niesamowicie słaby i prosty. Do złudzenia przypomina twórczość Sparksa którego podobnie nie lubię. Ani jednej łzy nie uronilam na seansie choć jestem w rozchwianiu emocjonalnym w ciąży. Główny bohater egoista i żadnego przesłania nie wnosi. Myślałam że będzie podobny do Nieuchwytnych tymczasem pełne rozczarowanie plycizna i brakiem fajerwerkow

ocenił(a) film na 1
oszczakiewicz11

wiekszego g**na dawno nie ogladalam !!!!!!!!! co to ma byc !!!!??????

ocenił(a) film na 1
wiolka8513

strasznie to plytkie ----- dla bezmozgich 12 latek chyba ....

ocenił(a) film na 7
oszczakiewicz11

Cebula.
Całe pole cebuli.
I ja...

oszczakiewicz11

Tez mialem mokre oczy w trakcie oglądania, ale końcówka zdecydowanie zmieniła moje wzruszenie na wk***nie. Jeszcze żona moja cudowna dostała opiernicz za namowienie mnie na ten film bo do ostatniej sceny liczylem, że ie stanie sie to co sie stało.

ocenił(a) film na 7
oszczakiewicz11

A nad czym tu płakać. Matematyka jest królową nauk.
Młoda kobieta, gdy ma przystojnego faceta, a on z powodu wypadku zostanie mocno oszpecony lub
sparaliżowany ucieka w ponad 90% przypadków. To samo, gdy ma bogatego i zbankrutuje i popadnie w poważne długi.
tak samo gdy ma przebojowego, który daje emocje, a dozna załamania nerwowego i stanie się wrakiem człowieka.

ocenił(a) film na 7
oszczakiewicz11

Mnie też się podobała historia - zarówno książka, jak i film, są bardzo dobre :) Zachęcam do przeczytania krótkiej recenzji: https://kulturalnik.wordpress.com/2016/09/25/melodramat-na-tak-jojo-moyes-zapras za/

ocenił(a) film na 10
oszczakiewicz11

Nie da się nie płakać. Prawdziwy wyciskacz łez

ocenił(a) film na 9
oszczakiewicz11

Jestem świeżo po przeczytaniu książki i rownież ryczałam na końcu.
Jezeli książka lub film wyzwalaja takie emocje znaczy ze muszą byc dobre.
Co do decyzji Willa to ja osobiscie go rozumiem. Mam stycznosc z ludzmi chorymi mniej lub bardziej i wiem ze są choroby i wypadki po których nigdy nie bedzie lepiej. I zadne polepszacze humoru nie zmienią tego ze ktoś kto byl zdrowy i pełny zycia pogodzi sie z tym ze nagle stal sie w 100% zależny od innych i juz zawsze taki będzie. Moze o tym zapomniec na chwile dwie ale to zawsze będzie wracać.
Tylko żal mi Lou bo jej uczucia tez rozumiałam, żal mi jego matki która pod płaszczykiem żelaznej twarzy bardzo cierpiała w zwiazku z wypadkiem i decyzja syna. No i żal Willa ze taki młody facet a przydarzyl mu sie taki tragiczny w skutkach wypadek.
Mysle ze ta historia bardzo dlugo zapadnie mi w pamięci.

oszczakiewicz11

Ryczałes? Nie jestes aby bisexem?

ocenił(a) film na 1
oszczakiewicz11

tragedia nie film a ty ryczałes ja daje 1/10

użytkownik usunięty
oszczakiewicz11

Ja jedynie lekko wzruszyłam się na ostatniej scenie z odczytaniem listu. Ten film jak dla mnie nie był typowym wyciskaczem łez.

ocenił(a) film na 8
oszczakiewicz11

ja także :) nie wstydźmy się łez!

oszczakiewicz11

Jeśli Tobie udało się popłakać to już się boję oglądać...no, może nie boję, ale dało mi to do myślenia. Ja niestety, facet z wrażliwej gliny ulepiony więc różnie być może (zresztą ten film poleciła jedna ze znajomych, znająca moje usposobienie). No nic, zobaczymy jaki będzie efekt po obejrzeniu filmu.... .

ocenił(a) film na 7
oszczakiewicz11

Film fajny. Podobał mi się, chociaż był trochę naiwny. Lubię filmy o miłości. Sam marzę o takiej miłości, ale film był trochę za dziecinny. Można było to zrobić lepiej i ciekawiej. Druga połowa filmu nie jest za ciekawa, a pierwsza połowa wciąga i chce się obejrzeć co może się wydarzyć z głównym bohaterem. Lubię ciepłe filmy, dlatego 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones