PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723705}

Zanim się pojawiłeś

Me Before You
7,5 186 517
ocen
7,5 10 1 186517
5,3 15
ocen krytyków
Zanim się pojawiłeś
powrót do forum filmu Zanim się pojawiłeś

Wzruszyła mnie tylko scena z dziadkiem i samodzielnie wykonanym prezentem urodzinowym. Nie było to z resztą zaskoczeniem- książka jest równie słaba. Zaskakuje mnie natomiast tak wysoka ocena tego przeciętnego filmu. I nie uważam, żebym była wyprana z uczuć- przeciwnie, wzruszyło mnie do łez mnóstwo filmów, także tych o miłości, jak choćby "Między niebem a piekłem", "Wielki Gatsby" czy "Boska Florence". Ale ten film był zwyczajnie badziewny. Ładny kolorystycznie, urocza bohaterka- ale to nie wystarczy.

ocenił(a) film na 9
MalyPigmey

Bedziewny film ... i książka ....hm. Gatsby'ego widziałam, Między niebem i piekłem również. Każdy z nich jest ciekawy. Co do " Zanim się pojawiles" nie ma tutaj żadnego badziewia, historia ciekawa, wzruszajaca i filmowo i książkowo. Jak można w ogóle pomyśleć, że badziew a już tak napisać to głupota w czystej postaci.

ocenił(a) film na 5
1vinga

Myślę, że każdy ma prawo do własnej opinii- dla Ciebie to arcydzieło, dla mnie badziew. "Jak ma zachwycać, jak nie zachwyca?" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones