PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723705}

Zanim się pojawiłeś

Me Before You
7,5 186 389
ocen
7,5 10 1 186389
5,3 15
ocen krytyków
Zanim się pojawiłeś
powrót do forum filmu Zanim się pojawiłeś

Jej umiejętności, a raczej ich brak, doprowadzały mnie do szaleństwa. Sam Claflin, jej przeciwieństwo, obiecujący aktor, próbował ratować jakoś to wszystko, ale... Egh.
W książce, którą czytałam po raz kolejny tuż przed premierą nawet znosiłam Louisę, ale tu? Miałam ochotę wyjść.
Zdecydowanie należy jej się Złota Malina.

ocenił(a) film na 9
Lysandre

Emilia Clarke jako Lou Clark
9,0 1299 głosów

Chyba jednak tylko Twoim. ;-)

Lysandre

a ja się zgadzam, ruszała tymi brwiami jak mim. tak jakby tylko nimi potrafiła "grać" :D

Lysandre

nigdy wcześniej nie widziałam jej w żadnym filmie. kompletnie ominął mnie ten cały szał na Grę o tron, więc kompletnie nie wiedziałam czego się po niej spodziewać, a słyszałam opinie że Clarke jest beznadziejną aktorką.
po raz pierwszy w akcji widziałam ją właśnie w 'Me Before You' i moim zdaniem zagrała fantastycznie. jako Lou była rewelacyjna - empatyczna, zabawna, słodka i rozbrajająca :>
z Claflin'em stworzyli genialny duet

Lysandre

Mam podobne odczucia co do Emilii, mam pytanie a propos tego, że czytałaś ksiązke, jak przedstawione było to, że Lou podsłuchała rozmowe rodziców Willa, poszła do nich i po prostu powiedziała: "dzień dobry usłyszałam, że wasz syn dał wam 6 miesięcy, ale mogę pomóc" (przynajmniej tak wywnioskowałam z filmu, jeżeli się mylę - przepraszam).

ocenił(a) film na 6
juliaxyz

Z tego co pamiętam to podsłuchała rozmowę rodziców Willa i jego siostry. Następnie sama próbowała zmienić jego nastawienie, miała nawet specjalny kalendarzyk odliczający dni. Wydaje mi się, że kiedy matka Willa uznała za stosowne jej to powiedzieć, ona odpowiedziała coś w stylu "już wiem" i odtąd informowała ją o postępach, czy tego typu sprawach.

Lysandre

Jetem w trakcie ogladania tego filmu, bylem pozytywnie nastawiony, ale jak zobaczylem miny glownej bohaterki to aż musiałem poczytać forum i widzę, że moja opinia nie jest odosobniona :)

ocenił(a) film na 7
arek84

Ja tez jestem "w trakcie" oglądania filmu. Wczoraj skończyłam książkę, która mega mi się podobała (serio, pierwszy raz płakałam jak bóbr przy książce!) i byłam bardzo ciekawa filmu. No i poraża! Postać Lou jest tutaj straszna, wręcz nie do zniesienia, ta aktorka to dno niestety... pominę jej mimikę, ale często mam wrażenie jakby czytała swoje kwestie, a nie grała. Wygląda jakby przy każdej scenie czekała, aż drugi aktor skończy swoją kwestię, żeby mogła powiedzieć swoją. To jest maniera aktorów-amatorów z "Trudnych spraw". Szkoda, ponieważ historia mi się podoba, ale jednak wolę książkę niż film...

ocenił(a) film na 7
Lysandre

ja się zgadzam, nie widzę u niej talentu zbytniego a tu grała jak upośledzona z jakimiś tikami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones