PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723705}

Zanim się pojawiłeś

Me Before You
7,5 186 389
ocen
7,5 10 1 186389
5,3 15
ocen krytyków
Zanim się pojawiłeś
powrót do forum filmu Zanim się pojawiłeś

FENOMENALNY

ocenił(a) film na 10

Już dawno nie widziałam tak cudownego, poruszającego filmu. Prawdziwy wyciskacz łez. Gra aktorka - rewelacyjna. Muzyka - genialna. Wszystko jest spójne i trzyma się kupy. Film pokrywa się z książką.
To po prostu trzeba zobaczyć. Polecam

olka19_19

Nie mogę się doczekać, aż przeczytam książkę. A film rewelacyjny.

ocenił(a) film na 6
olka19_19

,,Prawdziwy wyciskacz łez" - trudno to uznać za komplement. A ,,Gwiazd naszych wina" nie było cudowne i poruszające? Ludzie, szanujmy choć trochę te noty i nie szastajmy dychami na prawo i lewo.

laxman

Przecież każdy może oceniać jak chce, spokojnie :)

ocenił(a) film na 6
Purslane

Że co proszę? Sugerujesz, że oceny są subiektywne?

ocenił(a) film na 10
laxman

facetow raczej takie filmy mało co interesują a jeszcze mniej wzruszają :) mi się film bardzo podobal i od mojej osoby zasluguje na dyche. pzdr.

ocenił(a) film na 6
olka19_19

Co za seksizm i dyskryminacja! Może w ogóle powinien powstać filmweb dla facetów? może nas trzeba społecznie oddzielać od płci ,,wyższej? Pewnie, by nie mamy prawa do melowzruszeń! Może scenariusz ,,Seksmisji" jest już pisany przez życie, ech... #feminizm.

ocenił(a) film na 10
laxman

dobra sory, są wyjątki :) ale nie czarujmy się. Większość facetów woli jak leje się krew, filmy akcji, horrory, a nie tego typu łzawe historie. może się myle ale z moich obserwacji takie wysuwam wnioski.

ocenił(a) film na 6
olka19_19

To jasne, że naturalnie ,,przystosowane" do melodramatów są kobiety. Lecz jako obserwator w zasadzie całego współczesnego kina interesuje mnie wszystko, każdy gatunek i różne odmiany, nisko - i wysokoartystyczne kino.

ocenił(a) film na 8
olka19_19

Tez mi się bardzo podobał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones