PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723705}

Zanim się pojawiłeś

Me Before You
7,5 186 555
ocen
7,5 10 1 186555
5,3 15
ocen krytyków
Zanim się pojawiłeś
powrót do forum filmu Zanim się pojawiłeś

Witam, zwracam się z małym pytaniem. Wczoraj skończyłam czytać książkę na podstawie której powstał ten film (już się nie mogę doczekać! :) ). Czy ktoś może ma drugą część "Me After You"?

ocenił(a) film na 7
beata19933

Właśnie skończyłem książkę i teraz czytam, że jest 2 część ? Masz może już jakieś informacje na ten temat ? Dziękuję

ocenił(a) film na 7
beata19933

Książka nazywa się "kiedy odszedłeś" i ma być dostępna od 16 czerwca, została napisana na próśbę czytelniczek i przedstawia dalsze losy Lou.

użytkownik usunięty
Gauganek

Jestem bardzo ciekawy dalszych losów Lou i jak myślicie czy w kinach będzie film Kiedy odszedłeś

Ksiazka juz jest dostepna na ksiegarniach internetowych :)

ocenił(a) film na 6
beata19933

Ja właśnie kończę czytać po angielsku. Myślę, że... hmmm, jak dla mnie ta książka mogłaby w ogóle nie powstać. Kogoś/ czegoś mi tam bardzo brakuje. Jak dla mnie - trochę naciągana.
Ale to ja i mój wybredny charakter. Poczekaj, przeczytaj i sama się przekonaj.

Jestem też po seansie "Me before you", ale o wrażeniach napisze jutro. Bo aż musiałam się piwa napić, żeby to trochę ogarnąć :))

MinnIe27

Aż tak dołujący jest ten film? Ja po przeczytaniu książki, jeden dzien chodziłam całkowicie przybita, tak jakoś mną wstrząsnęła. Podstawowe pytanie, czy na seans w piątek mam zabierać większą ilość chusteczek, czy jednak obędzie się bez większych wzruszeń?

ocenił(a) film na 6
lavendeer

Ja mam osobiste przejścia w związku z wypadkiem jednego z rodziców, więc dla mnie ten seans był traumatyczny z wielu powodów.
Ostatnie sceny były bardzo trudne i (wiadomo) smutne, ale myślę, że jak weźmiesz jedną paczkę chusteczek, to Ci w zupełności wystarczy.
Piwo musiałam "trzepnąć", bo byłam trochę zła, że niektóre sceny w filmie się nie znalazły.

MinnIe27

Rozumiem, czyli jest tak jak myślałam. Teraz czekam z niecierpliwością na Twoją opinię o filmie, bo jestem ciekawa czego zabrakło w porównaniu do książki.

ocenił(a) film na 6
lavendeer

Opinia już jest zamieszczona w osobnym wątku :))

ocenił(a) film na 9
beata19933

Ja juz przeczytalam,kupiona w empiku w przedsprzedaży. Cały czas pojawia się oczywiście wątek uczucia Lou do Willa i bólu po jego utracie, ale jak dla mnie to zupełnie odrębna historia. Gdyby ktoś nie czytał pierwszej części tez by sie spokojnie polapal :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones