PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723705}

Zanim się pojawiłeś

Me Before You
7,5 186 517
ocen
7,5 10 1 186517
5,3 15
ocen krytyków
Zanim się pojawiłeś
powrót do forum filmu Zanim się pojawiłeś

Nie

ocenił(a) film na 6

Najwyraźniej tylko mnie zawiódł ten film...

veronnie

Nie tylko Ciebie :P

ocenił(a) film na 6
veronnie

Mnie też mocno rozczarował. Wyżyłam się w odrębnym poście, redagując w podpunktach zastrzeżenia.

ocenił(a) film na 6
MinnIe27

o jak dobrze :) moja ocena taka wysoka tylko ze względu na sentyment do książki :p Ale bardzo zdziwiło mnie to, że tak wiele osób się nim zachwyca. Moim zdaniem ten film był zbyt słodki a miał dawać bardziej do myślenia, nie zostały wytłumaczone ważne kwestie... wszystko może i byłoby okej, gdyby nie brwi i miny Emilii :D

ocenił(a) film na 6
veronnie

Przede wszystkim zrobili z Willa faceta, który chce eutanazji "na złość" innym, a nie dlatego, że faktycznie nie wyobraża sobie dalszego życia. Tak blado to wyszło; właściwie nie pokazano jakie są motywacje bohatera, co nim kierowało w momencie podejmowania decyzji.
Postać wykreowana przez Emilię jest... infantylnym głuptasem. W powieści była to młoda kobieta, która nie traktuje całej sprawy jak przygody życia. Ona w to bardzo weszła; tak na poważnie, z określonym planem i założeniami.
W filmie zupełnie tego nie widać. W pewnym momencie robi scenę rozpaczy i na tym się to urywa; Emilia nie potrafiła oddać dramatyzmu sytuacji - ruch brwiami nie wystarczył, niestety.

ocenił(a) film na 1
veronnie

Właśnie dziwiłam się skąd ta "7" w ocenie. Ja w tym filmie widzę tylko nieudanego gniota, z za słodką, wytrącającą z równowagi bohaterką z nadaktywnymi brwiami. No miejcie litość nad widzami!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones