PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723705}

Zanim się pojawiłeś

Me Before You
7,5 186 546
ocen
7,5 10 1 186546
5,3 15
ocen krytyków
Zanim się pojawiłeś
powrót do forum filmu Zanim się pojawiłeś

Zakończenie

ocenił(a) film na 9

Naprawdę strasznie im kibicowałam i z czekałam na happy end. Dawno już nie oglądałam tak smutnego filmu. Wspaniała obsada i naprawdę cudowna historia, ale chyba długo jeszcze będę zła, że Will nie zdecydował się dla niej żyć. Ich miłość zapowiadała się na piękną i jedyną w swoim rodzaju, prawdę mówiąc nie do końca potrafię zrozumieć decyzję głównego bohatera. Niby to tylko film, a wzbudził we mnie takie emocje, że nie mogłam powstrzymać łez. A tak żeby pozytywnie zakończyć, Sam Claflin jest idealny w tej roli, nie można było wybrać lepszego aktora. Wspaniały <3

ocenił(a) film na 5
majka92

Ich miłość się zapowiadała na piękną i jedyną, bo rola Lou ograniczała się do towarzyszenia i karmienia. A ona naiwnie uważała, że już wie jak to jest i wszystko zniesie. Była zbyt naiwna, żeby sobie uświadomić, że to ogromny obowiązek - przecież nawet jeden jedyny raz kiedy miała się nim zająć, wolała się upić, niż pomyśleć o opiece nad nim, czy odpowiedzialności jaką na siebie wzięła. Świetnie się bawiła, a Will wiedział, że rzeczywistość jest zupełnie inna.
Ich miłość miałaby szanse, gdyby ona była trochę mądrzejsza i świadomie wybierała życie z nim. Bo tak, to niestety ale czekało ją tylko rozczarowanie, że to nie bajka.

ocenił(a) film na 9
Veleha

Być może, ale ja to widziałam w zupełnie innych barwach. Chyba za bardzo im kibicowałam i na koniec po prostu emocje mnie poniosły :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones