PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723705}

Zanim się pojawiłeś

Me Before You
7,5 186 389
ocen
7,5 10 1 186389
5,3 15
ocen krytyków
Zanim się pojawiłeś
powrót do forum filmu Zanim się pojawiłeś

eutanazja

ocenił(a) film na 3

Nie uważacie, że ten film to pochwała eutanazji???

ocenił(a) film na 7
zygfryd33

Niestety tak.

ocenił(a) film na 7
zygfryd33

Absolutnie nie.

zygfryd33

I BARDZO dobrze

ocenił(a) film na 6
zygfryd33

tak, słuszna uwaga. Facet miał masę kasy, znalazł piekną miłośc ale i tak wolał się zabić :). Przekaz jest jednostrony i lewacki. Uprzedzając ataki ze nie wiem jak to jest być chorym to odpowiem ze od dziecka jestem niepełnosprawny w stopniu znacznym. Całe życie wyznaczam sobie cele i je staram się zdobywać. Głowny bohater dość płaski emocjonalnie. Film dobrze zrealizowany ale tendencyjny

ocenił(a) film na 8
magik30

Aczkolwiek jest coś, co Ciebie odróżnia od głównego bohatera - on przez zdecydowaną większość swojego życia był jednak człowiekiem pełnosprawnym. To inna sytuacja.

ocenił(a) film na 6
demotywatoor

tak, mam to na uwadze. Mimo wszystko nadal uwazam ten film za tendencyjny. Wola życia i przetrwania jest znacznie silniejsza. Nie wiem czy pamietasz Świtaja ?. Domagał się eutanazji. Dostał pracę i odnalazł sens życia.

ocenił(a) film na 8
magik30

Wola,życia moc tylko ruszać głową,ciągle go trzeba sprawdzać i kontrolować jego organizm,a on nawet nie wie kiedy defekuje. Tutaj miał o tyle lepiej że był bogaty i mógł sobie załatwić dobry sprzęt i opiekę,ale co zrobić w przypadku gdy ma się rentę inwalidzką i mieszka w bloku który nawet nie jest przystosowany

ocenił(a) film na 6
roccco_filmweb

I tak żyje wielu ludzi w polskim ładzie.....Nie dostaną 500 zł bo nie wiedzą jak dobrze je wydać. Dlatego rząd da im w zamian pieluchy . Dla ścisłości cała ta banda od 90 roku była taka sama.

ocenił(a) film na 7
zygfryd33

aha to dzięki za spojler. nie przyszło ci do głowy że możesz zdradzić finał filmu?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones